Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia
Marma Hotel İstanbul Asia

Marma Hotel İstanbul Asia Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Yeşilin her tonuyla misafirlerinizi ağırlayacağınız bir açık alan, şık düğünler için uygun havuz başı alanı, ve son teknolojik ekipmanlar ve modern bir tasarım ile dizayn edilen birbirinden lüks salonlar.. Düğünleriniz için birçok seçeneği sunduğumuz, 5 yıldızlı bir hizmet verdiğimiz Marma Hotel İstanbul Asia’da unutamayacağınız bir düğüne imza atmaya hazır mısınız? Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim Köyü Yerleşkesi’nde bulunan otelimizde çiftlerin en özel ânlarına uzun zamandır ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Çiftlerimize düğünleri için farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Nasıl bir düğün istediğinize bağlı olarak hava şartlarının da uygunluğunu göz önünde bulundurup 300 kişi kapasiteli havuz başı alanımızı, 380 kişi kapasiteli Havuz Balo Salonumuzu, 350 kişi kapasiteli Marmara Balo Salonumuzu ve 150 kişi kapasiteli Akdeniz Salonumuzu hayalinizdeki gece için tercih edebiliyorsunuz. Tüm salonlarımızın altyapılarının teknolojik ekipmanlarla donatıldığını ve konforlu bir düğüne imza atmanın rahatlığını yaşatacağımızı söyleyebiliriz.


Düğününüzden önce yorgunluğunuzu atmak veya sonrasında güzel bir balayı tatili yapmak için odalarımızda konaklamak isterseniz, superior oda, deluxe çift kişilik oda, deluxe üç kişilik oda ve süit oda çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Konforlu ve modern odalarımız isteklerinize göre ve cebinize göre farklılık gösteriyor. Çiftlerimizin seçtiği odalara çeşitli dokunuşlarla mutlu olmalarını sağlıyor, farklı sürprizler hazırlıyoruz.


Birçok çevre ilçeden rahatlıkla gelebildiğiniz otelimiz tarihi adalara ve merkezi noktalara da kolay ulaşım sağlıyor. Birçok toplu taşıma aracıyla gelebiliyor, ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Özel araçlarınız için ise geniş bir otopark alanımız bulunuyor. Düğünleriniz için farklı şehirlerden uçakla gelecek misafirlerimiz için Sabiha Gökçen Havalimanına 24 kilometre ve İstanbul Yeni Havalimanına ise 77 kilometre uzaklıkta olduğunu dipnot olarak belirtelim.


5 yıldızlı bir otel farkını düğünlerinizde de yaşamak ve Marma Hotel İstanbul fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz