Mavi Boğaz Turizm
Mavi Boğaz Turizm
Mavi Boğaz Turizm

Mavi Boğaz Turizm Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İstanbul Boğazı’nın muhteşem görüntüsü mutluluğunuza eşlik ederken konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek için sizi Mavi Boğaz Turizm’e davet ediyoruz!


Mavi Boğaz Turizm olarak 12 seneyi aşkın süreden beri hizmet veriyoruz. Tekne ve gemi bazında boğaz organizasyonları düzenleyerek 10 ila 350 kişiye kadar olan davetliye sahip davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz haricinde daha 4 ve 20 kişiye kadar yat ve ultra lüks yatlarda yemekli alkollü ve alkolsüz kokteyl gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. İstanbul görmekten asla sıkılmayacağınız sayısız tarihi güzelliğe sahip bir şehir. Bu şehrin tüm güzelliklerini muhteşem bir atmosferde izlerken aynı zamanda değerli misafirleriniz ile birlikte eğlenmek de istiyorsanız doğru adrestesiniz!


Davetlerimizde en önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi hayallerinizi en ince detaylarına kadar hayata geçirebilmek. Elbette siz de diğer mutlu çiftler gibi hayatınızın en değerli bu gününde her şeyin düşlediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz. Bu bilinçle çalıştığımız mekânımızda hem sizin isteklerinizi hem de konuklarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için güler yüzlü ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Organizasyonunuzu planlarken süsleme, çiçek, yemek masa düzeni, şamdan seçimleri, fasıl ses sistemi, gelin masasına çiçek, kamera ve fotoğraf hizmeti sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirme imkânına sahibiz. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız menülere de siz karar veriyorsunuz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan leziz yemeklerimiz arasından damak zevkinize en uygun lezzetleri tercih edebilirsiniz.


Sevdiğiniz kişi ile mutlu geleceğinize ilk adımlarınızı atacağınız davetinizi gerçekleştirmek için Mavi Boğaz Turizm teknelerini tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan Mavi Boğaz Turizm iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz