Meroddi Barnathan Hotel
Meroddi Barnathan Hotel
Meroddi Barnathan Hotel

Meroddi Barnathan Hotel Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İnşası 130 yıl önceye dayanan Barnathan Apartmanları, günümüzde düğün ve davetlere ev sahipliği yapan Meroddi Barnathan Hotel İstanbul olarak hizmet veriyor. Antik Yunan ve Roma’dan motifler taşıyan tarihi atmosferi içerisinde çiftlere açık ve kapalı davet alanı alternatifleri sunuyor. Göz alıcı Boğaz ve Galata manzarası eşliğinde birbirinden şık düğünlere imza atıyor.

Davet Alanları

Düğünleri, panoramik şehir manzarasına sahip teras alanımızda gerçekleştiriyoruz. Burada 200 ila 300 kişilik konuk kapasitemiz bulunuyor. Açılıp kapanabilen tavan özelliği sayesinde çiftlerimizin tercihine göre otelimizde ister bir açık hava töreni ister kapalı bir salon düğünü gerçekleştirebiliyoruz. Yüksek tavanlı mimarimiz sebebiyle salonu kapalı olarak kullandığımızda da oldukça ferah bir ortam sunuyoruz.

Dekorasyon

İstanbul’da tarihi düğün mekanları arasında tarihi esintiler taşıyan iç mimarimizle ön plana çıkıyoruz. Düğünler için otelimizin ahşap ağırlıklı dekorasyonuna uygun, hem modern hem de geleneksel unsurları bir arada barındıran mekan tasarımları tercih ediyoruz. Çiftlerimizin zevkine göre konseptler belirliyor, bu doğrultuda masa ve sandalyeler seçiyor, gösterişli şamdanlar, renkli çiçek aranjmanları, supla çeşitleri, zarif masa üstü dekorları gibi masa üstü süslemelerinden faydalanıyoruz.

Hizmetler

Otelimizde dünyaevine girmek isteyen çiftleri, süsleme konusunda sektördeki önde gelen firmalar ile bir araya getiriyoruz. Profesyonel fotoğraf ve çekim ekipleri için tavsiyeler sunuyor, dilerseniz dışarıdan getirdiğiniz ekiplerle iş birliği de yapabiliyoruz. Ses ve sahne sistemleri için teknik destek sağlıyor, çözüm ortaklarımız aracılığıyla sunduğumuz çeşitli müzikal hizmetlerle davetinize renk katıyoruz.

Galata düğün mekanları arasında bir arayıştaysanız, sizleri hem tarihi hem de modern esintiler taşıyan mekanımıza davet ediyoruz. Eğer siz de benzersiz bir İstanbul manzarası eşliğinde ayrıcalıklı düğün hizmetlerinden faydalanarak unutulmaz bir davet hayata geçirmek istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yandaki iletişim formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz