Mihver Davet Evi Gold Salon
Mihver Davet Evi Gold Salon

Mihver Davet Evi Gold Salon Güvenilir

Mihver Davet ile Kaliteli Daveti Yaşayın

Genel Değerlendirme

Açıklama

İstanbul’da hayatınız boyunca unutamayacağınız değer ve güzellikte bir organizasyon hayata geçirmek istiyorsanız sizi Mihver Davet Evi’ne davet ediyoruz!


Hatırı sayılır bir süreden beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz etkinlikleri en güzel şekilde hayata geçiriyoruz. Paylaştıkça artan mutluluğunuzu en özel gününüzde tüm sevdikleriniz ile birlikte yaşayabilmeniz için en uygun ortamı hazırlıyoruz. Mekânımızda organize ettiğimiz düğünlerde en önem verdiğimiz konu çiftlerin gece boyunca sadece eğlenmeye odaklanmaları. Bunu sağlamak için de biz ekip olarak oldukça titiz çalışıyoruz ve gece boyunca her şeyin planlandığı gibi ilerlediğinden emin oluyoruz. Tüm bu planları ise organizasyonunuz öncesinde etkinlik planlama uzmanız ile birlikte yapacağınız görüşmelerde bize iletebilirsiniz.


Muhteşem bir manzara eşliğinde misafirlerinizi ağırlama imkânına erişeceğiniz mekânımızda 500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde konuklarınızın rahat bir şekilde eğlenmelerine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle de oturma düzenlerimizi tüm misafirlerinizin kendilerini en rahat hissedecekleri şekilde hazırlıyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasına sahip olduğumuz teras katımızda düzenleyeceğiniz davetinizin günü gelip çattığında mekânımıza adım attığınız ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğinizin garantisini verebiliriz. Elbette mekânımızda yemekli davetlere de ev sahipliği yapıyoruz. Son derece lezzetli yemekler hazırlayan usta aşçılarımızın en leziz yemekleri arasından davet menünüzü seçerken zor anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca salonumuzda son teknolojiye sahip gelişmiş ışıklandırma, ses ve sahne sistemlerine sahibiz. Bu sayede davetinizi süresince eğlence asla hız kesmiyor.


Muhteşem bir davette değerli dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte doyasıya eğlenmek için Mihver Davet Evi’ni tercih ediyorsanız bize kolayca ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmındaki Mihver Davet Evi Adapark iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir davette yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz