Mila Garden & Beach Wedding
Mila Garden & Beach Wedding
Mila Garden & Beach Wedding
Mila Garden & Beach Wedding

Mila Garden & Beach Wedding Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Mila Garden & Beach Wedding düğününüzü merkezi konumu, sahne hizmetleri ve deniz manzarasıyla unutulmaz hale getirecek. Geniş konuk ağırlama kapasitesi, tercihlerinize uyum sağlayan menü çeşitliliği ve minimal dekorasyonuyla öne çıkan Mila Gardenla şehrin merkezinde bir kır düğünü yapmak artık çok kolay! Konuklarınıza sunduğumuz ulaşım alternatiflerimiz ve eğlencenin hız kesmeden devam ettiği after party alanımızla sizi eksiksiz bir kır düğünü organizasyonuyla tanıştıracağız.

Davet Alanları

Mila Garden’da hem butik hem de yemekli kır düğünü organizasyonlarımızla sizin tercihlerinize uygun bir düğün planlıyoruz. 450 kişiye kadar artan kapasitemizle size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Dilerseniz nikah seramoninizi kumsalda gerçekleştirebiliriz. Dans pistimiz mekanımızın merkezinde yer alıyor ve çim alanda ahşap zemin yardımıyla size konuklarınızla birlikte rahat hareket etme imkanı sağlıyor. Kötü hava koşullarına karşı kapalı alanımız ve çadırımızla önlem alıyoruz.

Dekorasyon

Sade, rustik ve modern elementlerle Mila Garden&Beach düğününüzde şık bir atmosfer sağlayacak. Beyaz renk ağırlıklı davet alanımızı krem veya lacivert runnerlarla renklendiriyoruz. Tüller, ahşap supla ve diğer rustik öğelerimizin yardımıyla mekan tasarımımızı zenginleştiriyoruz. Davet alanımızda çiçeklerden hem gelin tagımızda hem de masa üstü süslemelerimizde faydalanıyoruz. Işıklandırma sistemimizle mekanımıza sade bir şıklık katmayı da ihmal etmiyoruz.

Hizmetler

Modern teknolojiyi sahne hizmetimizle düğününüze taşıyoruz. Profesyonel ses ekipmanlarımız ve truss sistemimizle sizlere sorunsuz bir sahne hizmeti vadediyoruz. Mila Garden düğününüzü mutlu anılara dönüştürmeyi de ihmal etmiyor. Ön hazırlık, makyaj, kısa film, GoPro Time Lapse ve drone çekimlerimizle bu mutlu gününüzün her detayını kayıt altına alıyoruz. Dilerseniz Mila Garden& Beach organizasyonuyla sahne hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Farklı bir organizasyon firmasıyla da düğününüzü bizimle birlikte planlayabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Mila Garden & Beach her sezon başında menülerimizi güncelliyor. Et, balık ve tavuk standart menülerin dışında davet sahibinin isteği doğrultusunda özel menü çalışmaları da yapıyoruz. Alternatif seçenekler içerisinde alkollü ya da alkolsüz kokteyl menü, set menü, açık büfe, barbekü ve istasyon menülerimizle size ve konuklarınıza damaklarda tat bırakacak bir kır düğünü vadediyoruz.

Siz de Mila Garden güvencesiyle şehir atmosferini doğal elementlerle birleştirmeye ne dersiniz? Profesyonel sahne ekipmanlarımız, fotoğraf hizmetimiz, zengin menümüz ve şık dekorumuzla sizlere rüya gibi bir kır düğünü organizasyonu vadediyoruz. Üstelik düğün.com çiftlerine özel avantajlar da sunuyoruz! Hemen sayfamızda yer alan telefon numaramızdan bizi arayın ya da yanda bulunan formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi hizmetimizden yararlanın.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz