Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu
Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu
Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu
Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu
Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu
Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu

Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

2000 yılından beri hizmet veren Milenyum Düğün Davet Salonu, tecrübesi ve yeniliklere açık işletmesiyle birçok unutulmaz düğün davetine ev sahipliği yaptı. Küçükçekmece düğün mekanları arasında geniş kapasitemiz, her yıl salonumuzda yeniliklere açık olmamızla, bölgedeki en şık salon olma iddiamızı devam ettiriyoruz. Düğün gününüzde siz de ihtişamlı merdivenlerimizden süzülürken, doğru bir tercih yaptığınızdan emin olacaksınız.

Davet Alanları

Kapalı davet salonumuz her mevsim davetler için emrinizde. Salonumuz 5.5 metre tavan yüksekliği, 750-850 kişilik kapasitesiyle çok katılımlı düğün davetler için tercih ediliyor. Gelişmiş ısıtma ve soğutma sistemlerimiz yıl boyu düğün davetlerimizde konfor sağlıyor. Tüm misafirlerin göreceği şekilde konumlanan pistimiz oldukça geniş. Böylelikle en hareketli danslar için bolca yerimiz var.

Dekorasyon

Her yıl yeniliklere açık dekorumuzla öne çıkıyoruz. Beyaz ve gold renklerin hakim olduğu büyük salonumuz şık aynalarla zenginleşiyor. Kırmızı halıdan oluşan gelin-damat yolumuzun çevresini beyaz yüksek ayaklı kristal vazolar ve rengarenk çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimizi ve yuvarlak masalarımızı zevkinize göre dekore ediyoruz. Beyaz led ışıklarla süslenen gazebo gelin damat masamız, bu özel gecede daha fazla ışıldamanızı sağlıyoruz.

Hizmetler

Milenyum Düğün Salonu Küçükçekmece’de tecrübeli davet sorumlumuz davetinizin harika geçmesi için çalışıyor. Konuk sayınızı belirleyip alanımızı düzenliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi seçtiğiniz konseptle veya hayalinizdeki dekorlarla süslüyoruz. Uzman ekibimiz ses, ışık ve sahneyi sizin için kuruyor. Bünyemizde bulunan canlı orkestramız dilerseniz geniş repertuvarıyla geceye renk katıyor. İsterseniz ilk dansınız için görsel şovlar hazırlıyoruz.


Oldukça lüks ve rahat hazırlık odamız size keyifli anlar vadediyor. Türk mutfağının seçkin örnekleriyle oluşturduğumuz ikram menülerimizi, Standart, Kokteyl ve VIP seçenekleri olarak size sunuyoruz. Davetiniz öncesinde birlikte tadım yapıp, değişiklikleri yapıyoruz. Farklı bir organizasyon veya catering firması tercih ederseniz, onlarla da işbirliği yapıyoruz. Tecrübeli çekim ekibimiz davetinizi yüksek kaliteli video ve fotoğraf çekimiyle ölümsüzleştiriyor.

Fevzi Çakmak’ta yer alan Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu, yenilikçi ve esnek yönetim anlayışı, güler yüzlü ve profesyonel kadrosuyla rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Bölgede fark yaratan muhteşem dekorasyonumuzu görmek isterseniz sayfada bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece düğün salonu fiyatları arasında avantajlı teklifinizi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz