Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu
Moda Davet Balo Salonu

Moda Davet Balo Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Moda Davet Balo Salonu, hayalinizdeki etkinliği masallara yaraşır hale getiriyor. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan mekan, yemekli veya kokteyl alternatifleriyle eğlencenizi tam da istediğiniz gibi gerçekleştirebileceğiniz bir yer oluyor. Üstelik ulaşılabilir fiyatları ile dikkat çeken düğün salonu bünyesinde nişan, sünnet, mezuniyet balosu gibi her türlü yemekli toplantı ve kokteyl organizasyon gerçekleştirilebiliyor.


Hizmet Kapasitesi

Salon Moda Davet, 400 ile 500 kişi kapasiteli organizasyonların rahatlıkla gerçekleştirilebileceği mekan olma özelliği taşıyor. Yemekli bir organizasyonda 500, kokteyl organizasyonundaysa 750 kişiye kadar hizmet kapasitesini yükseltebiliyor.

Yüksek tavanlı, kolonsuz, geniş ve kapalı alanıyla İstanbul Küçükçekmece’de düğün ve balo davetleri için oldukça uygun bir etkinlik alanı olmasıyla biliniyor.


Salonun Olanakları

Salon Moda Davet mekanının araç park alanı kapasitesi, 150-250 araca kadar hizmet verebiliyor. Bu sayede siz ve davetlileriniz, İstanbul’da yaşamanın en belirgin sıkıntılarından olan otopark sorunu ile karşı karşıya kalmadan eğlencenin tadını doya doya çıkarabiliyorsunuz.

Mekanın profesyonel sahne sorumlusunun olması ve seçtiğiniz organizasyon şirketi ile çalışabilme serbestliğinin bulunması ile davetlerinizin kusursuz geçiyor. Aynı zamanda menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme olanağına imkan tanıması da mekanın bir adım öne çıkmasını sağlıyor.


Moda Davet Balo Salonu Düğün Fiyatları

Planlamakta olduğunuz davetler her ne boyutta olursa olsun düğün salonu yanınızda! Mekanda düğün, mezuniyet balosu, sünnet, bayi toplantısı gibi geniş davetli kitlesinin ağırlanabileceği gibi daha küçük çaplı kutlama, kokteyl, yemek ve eğlencelerin de gerçekleştirilebilmesi mümkün.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz