Oba My Club
Oba My Club
Oba My Club
Oba My Club
Oba My Club
Oba My Club
Oba My Club

Oba My Club Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Büyükçekmece’de yeşil ile mavinin yarıştığı, cennet gibi bir vadinin eteklerinde Oba My Club’ta sizi bekliyoruz! Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışan profesyonel bir ekibimiz ve birbirinden farklı mekân alternatiflerimiz var. Üstelik heyecanınızı paylaşmaya da hazırız! Hadi, hemen sizin geceniz için hazırlıklara başlayalım:


Hazırlıklara başlarken ilk adım konseptinizi belirlemek oluyor. Tarzınızı yansıtan özel bir gece tasarlamak, yıllarca akıllardan silinmeyecek bir düğün gerçekleştirmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden isteklerinizi dinliyor, hayallerinizi gerçekleştirmek için de organizasyon sorumlumuz yönetiminde planlamalar yapıyoruz.


Düğün günü gelip çattığında deniz ve havuzun kattığı mavinin huzuru, Oba My Club Büyükçekmece’ye adımınızı attığınız anda sizi sarıyor! Siz de gelin yolundan geçerek dans pistine ulaşacak ve geceyi başlatacaksınız. Etrafta daha önce belirlediğiniz renklerde süslemeler, aksesuarlar, dekorlar ve çiçekler yer alıyor. Konuklarınız yuvarlak masaların etrafında napolyon sandalyelerde sizi alkışlıyor… Şimdiden kendinizi özel hissettiniz değil mi? Nikâh töreni alanı olarak tasarladığımız; masa veya ayakta nikâh platformunda daha da keyifli olacağınızdan eminiz! Birlikteliğinize “Evet”, dedikten sonra ise ziyafet ve eğlence başlıyor. Konuklarınız için seçtiğiniz davet menüleri ikram ediliyor ve müzik bu eşsiz ânlara eşlik ediyor. Endişe etmeyin; dans pisti de kır bahçemiz de son derece geniş bir alana sahip ve konuklarınızla rahatça eğlenebilme imkânını, özgürce dans etme şansını da size sağlıyor! Nasıl mı? Açıklayalım:


Tüm bu hizmetleri tesisimizde bulunan 5 bin metrekarelik açık alanda sunuyoruz. Hiçbir ayrıntının eksik olmadığı kır düğünleriniz için Oba My Club Havuzbaşında şık bir gece tasarlıyoruz. Ayrıca dilerseniz kış aylarında da hizmet verdiğimiz 800 metrekarelik kapalı salonumuz ve 200 metrekarelik teras villamız da var. Davetli sayınıza göre bir tercih yapmaya ve mevsim koşullarını göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Çünkü rahatınıza, konforunuza ve eğlencenize önem veriyoruz!


Fırsatları yakalamak için acele edin, “Hâlâ geç kalmadınız. Hemen sayfanın üst kısmında yer alan Oba My Club iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz…”

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz