Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu
Oktaylar Düğün Salonu

Oktaylar Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Oktaylar Düğün Salonu

Oktaylar Düğün Salonu, İstanbul/Küçükçekmece ilçesinde güzide düğün salonları arasında yer alıyor. 1994 yılında bu yana nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve kokteyl gibi organizasyon türlerinde hizmet veriyor. Çözüm odaklı hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında bulunduran Oktaylar Düğün Salonu, uygun kampanyalar ve müşterilerine özel indirimler sunuyor. Salon düğünü fiyatları bakımından da cazip bir mekan olarak öne çıkıyor. Yemekli ve yemeksiz davetler için elverişli hizmet alanları ve ortamları bulunuyor. Salon, kına paketi ve düğün paketi seçenekleri ile hizmet veriyor. İstanbul/Küçükçekmece Sefaköy’de salon düğünü mekanları arasında yer alan Oktaylar’a nasıl gidilir? Mekanın hizmetleri nelerdir? Bu ve benzeri soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.


Sefaköy’de Salon Düğünü Alternatifi

Evliliğe ilk adımı Oktaylar Düğün Salonu ile atmak ister misiniz? Sınırsız hizmet anlayışı benimseyen mekan, salon düğünü konsepti ile bölgede en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Oktaylar Düğün Salonu, yılların verdiği tecrübeyle salon düğünü arayışınıza son verebilir. İstanbul/Küçükçekmece Sefaköy’de hizmet veren Oktaylar Düğün Salonu, bir salon düğünü için ne gerekiyorsa sunabiliyor. Davetlilerinizin doyasıya eğlenmesi için profesyonel bir ekip görev yapıyor. Bu özel günün sorunsuz sona ermesi için organizasyon sorumlusu istihdam ediliyor.

Evlenecek çiftlerin en müstesna gününde hak ettikleri hizmeti sunmayı hedefleyen salon, eğlenceli bir düğün için her türlü imkanı seferber ediyor. Düğün paketi fiyatları seçenekleri ile cazip olanaklar sunan mekanda ayrıcalıklı bir davet verebilirsiniz. Mütevazı bir kına gecesi düzenleyerek kına tahtı üzerinde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Oğlunuz için özel bir sünnet düğünü planlayabilirsiniz. Kızınızın mezuniyet töreni için okul yönetimine Oktaylar Düğün Salonu hizmetlerini tavsiye edebilirsiniz. Nişan töreninizde sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bayi toplantısında bir araya gelebilirsiniz. Kokteyl ve balo için mekan arıyorsanız Oktaylar Düğün Salonu’nun cazip imkanları ile tanışabilirsiniz.

Kına paketi alternatiflerinden yemekli düğün seçeneklerine kadar birçok organizasyon için hizmetinize talip oluyor. Eğlencenin adresi olan Oktaylar, catering hizmetleri almadan lezzetli düğün menüsü ile davetlilerinizin damaklarını da eğlendirebilir! Uygun fiyatları ile dikkat çeken Oktaylar Düğün Salonu, özellikle yaz düğünleri için erken rezervasyon fırsatları sunuyor. Salon düğünü planınız için çeşitli indirimler yapılıyor ve kampanyalar düzenleniyor. Cazip fiyatları, dünya evine girmeye hazırlanan çiftler için ideal bir alternatif olabilir. Peki, Oktaylar Düğün Salonu’na nasıl gidilir? E-5 karayoluna yaklaşık 4 kilometre mesafede bulunan salona, minibüs veya belediye otobüsü ile rahatlıkla ulaşılabilir. E-5 Beşyol kavşağından Sefaköy istikametine giden minibüs ve belediye otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor. 36 S, 76 O ve 98 KM hat numaralı belediye otobüsleri, Oktaylar Düğün Salonu güzergahından geçiyor. E-5 metrobüs hattı kullanılarak birçok noktadan rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Salon, Tevfikbey Mahallesi İstiklal Caddesi Orta Sokak üzerinde bulunuyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz