Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu
Önderler Davet Ve Balo Salonu

Önderler Davet Ve Balo Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Önderler Davet ve Balo Salonu düğün gününüzün bir numaralı tercihi olmaya aday. Merkezi konumu ve geniş konuk ağırlama kapasitesine sahip salonda düğününüze ait her detay profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıyor. Önderler ailesi iklimlendirme sistemimizle size ve konuklarınıza ferah bir kutlama atmosferi sunuyor. Düğün çiftinin yörelerine uygun hazırlanacak repertuvarla düğününüze özel bir dokunuş yapma imkanınız da olacak.

Davet Alanları

Kapalı olarak hizmet veren davet alanımızda 1000 kişiye kadar listeleyeceğiniz konuklarınızı rahatlıkla ağırlıyoruz. Böylece çokça davetli sayılı organizasyonlarda misafirlerimizi konforla buluşturuyoruz.Dilerseniz butik kutlamalarınıza özel olarak oturma düzenimizi davetli sayınıza göre değiştirebiliyoruz. Salonumuzda az sayıda kolon bulunuyor, bu sayede eğlenceniz bölünmeyecek. Konuklarınızın masalarıyla çevrelenen geniş dans pistimiz size rahat bir eğlence alanı sunuyoruz.

Dekorasyon

Önderler Düğün Salonu sizi salon girişinde taşlar ve çiçeklerle bezenmiş gelin yoluyla karşılıyor. Size özel hazırlayacağımız masamıza çiçek ve yeşillikler eşliğinde bir gelin tagı eşlik ediyor. Ağırlıklı olarak beyaz ve gri renklerin kullanıldığı davet alanımıza taşlı gold şamdanlarla klasik bir şıklığı davet ediyoruz. Misafirlerinizi de yuvarlak masa ve tül detaylarla renklendirilmiş Napolyon model sandalyelerimizle ağırlıyoruz.

Hizmetler

Bu özel gününüzü orkestramız ve canlı müzik hizmetimizle renklendiriyoruz. Düğün çiftimizin isteklerine göre şekillendirdiğimiz repertuvarımızda sizin yörenize ait şarkılara da yer veriyoruz. Modern teknik altyapımızla size kaliteli ve kesintisiz sahne hizmetleri sunuyoruz. Canlı müzik hizmetimizi ışık şovumuzla destekliyor ve düğününüzü daha eğlenceli hale getirme sözü veriyoruz. Dilerseniz DJ hizmetimizle sevdiğiniz şarkıları düğününüze taşımayı da ihmal etmiyoruz.

Yiyecek / İçecek

Davet menünüzün tamamını kontrol etmek isterseniz doğru adrestesiniz! Önderler mutfağı tercihlerinizin tamamını davetinize yansıtma sözü veriyor. Dilerseniz kırmızı et ve beyaz et seçeneklerimizi patates ve pilav eşliğinde servis ederek konuklarınıza lezzetli bir sunum yapıyoruz. Sonrasında yaş pasta ve kuru pasta ikramlarımızla menümüzü çeşitlendiriyoruz. Alkolsüz içecek menümüz, kuruyemiş ve cips tabaklarımızla servisimizi noktalıyoruz.

Siz de Önderler Balo ve Davet Salonunun eksiksiz planlaması, modern sahne sistemleri ve geniş konuk ağırlama kapasitesinden faydalanmak isterseniz hemen bizi arayın! Şık mekan tasarımımız ve ferah atmosferimizle sizlere hatırda kalacak bir düğün organizasyonu sözü veriyoruz. Sayfamızda yer alan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sayfanın yanında yer alan formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz