Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri
Orkide Havuzbaşı Tesisleri

Orkide Havuzbaşı Tesisleri Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Düğününü havuz başında yapmak isteyen çiftlerimiz için doğru bir tercih olacak Jandarma Kampı Sosyal Tesisleri, ağaçlarla çevrili yemyeşil doğasıyla huzuru hissedeceğiniz harika bir mekan. Denizden gelen esintiler eşliğinde profesyonel hizmetler alacağınız davet alanımız, en özel anlarınıza ev sahipliği yaparak heyecanınıza ortak oluyor.


Yemekli oturma düzeninde 1.000 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Eğer kokteyl şekilde bir davet vermek isterseniz misafir ağırlama kapasitemiz 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu nedenle ‘’Acaba yer olacak mı?’’ stresi yaşamadan tüm sevdiklerinizi davet edebiliyorsunuz değerli günlerinize. Hep hayalini kurduğunuz düğünü tasarlamak için yenilikçi bakış açımızdan vazgeçmeyerek farklı tarzlarda ve modern çizgide konseptler hazırladık. Elbette alanında uzman bir ekibe sahip olmamız ve %100 müşteri memnuniyetini temel ilke edinmemiz de beğeninizi kazanacağımız özelliklerimizden.


Peki bizi İstanbul açık hava düğün mekanlarından ayıran başka hangi özellikler var?


Öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hazırladığımız düğün paketlerimiz bulunuyor. Bütçenize ve hayallerinize göre dilediğinizi seçebileceğiniz bu paketlerin genel içeriği şu şekilde:

Kokteyl, beyaz et veya kırmızı et yemek menü alternatifleri, istediğiniz şekilde oluşturabileceğimiz masa düzeni, 9 çeşit sandalye bağlama ve şamdan seçeneği, supla tabakları, mumluklar, ayna şamdan altlıkları ve istediğiniz renkte seçebileceğiniz masa örtüleri, etkinlik alanımızın belirlenen konseptte süslenmesi, flüt, çello, keman, piyano performansları eşliğinde misafirlerinizi karşılayacak bir ekip, piyanist, şantör, kadın solist, DJ ve davul şov, fotoğraf ve sınırsız HD video çekimi, panaromik gelin damat albümü. Bu hizmetlere ek daha birçok olanak ve imkana İstanbul düğün mekanlarından olan Jandarma Kampı Sosyal Tesisleri aracılığıyla sahip olabilirsiniz.


Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

1.000 - 2.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz