Özdilek Özlem Düğün Salonu
Özdilek Özlem Düğün Salonu
Özdilek Özlem Düğün Salonu
Özdilek Özlem Düğün Salonu

Özdilek Özlem Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Özdilek Özlem Düğün Salonu

Özdilek Özlem Düğün Salonu, İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde konumlanıyor. Geniş ve şık davet alanında çiftleri ağırlamaktan son derece memnun olan mekan, düzenlemek istediğiniz tüm organizasyonlarda yanınızda oluyor. Şehrin merkezi bir noktasında yer almasıyla ulaşım konusunda da sıkıntı yaşatmayan düğün salonu, yeni evlenecek olan çiftlerin uğrak noktası haline geliyor. Aynı zamanda uygun fiyatları ve düğün paket içerikleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor.


Özellikleri

Oldukça bir davet alanına sahip olan Salon Özdilek, her türlü davete uygunluk göstermesiyle dikkat çekiyor. 1.000 kişiye kadar davetliyi çok rahat bir şekilde ağırlayabilen hizmet kalitesiyle de şehrin geneline adını duyurmayı başarıyor. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonda masa ve sandalye uyumu beğeniliyor.

Masa şamdan seçenekleri ile desteklenen mekan, sahnenin hazırlanması ve ışık sisteminin de devreye girmesiyle rengarenk bir atmosfere sahip oluyor. Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve doğum günü gibi davetleriniz için de bu mekanı tercih edebilirsiniz.


Özdilek Özlem Düğün Salonu Küçükçekmece Düğün Fiyatları

Küçükçekmece düğün salonu fiyatları arasında avantajlı paket seçeneği ile öne çıkıyor. 30 TL ile 50 TL arasında değişen yemekli ve kokteylli düğün fiyatı çiftler için cazip teklifler olarak değerlendiriliyor. Aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri en kaliteli şekilde alabileceğiniz salonun 2.000 TL-5.000 TL arasında değişen düğün paket fiyatları, içeriğe göre farklılık gösteriyor.

DüğünBuketi destek ekibi ile irtibata geçerek mekan hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.


Olanakları

Masa süsleme ve dekorasyon konusunda harikalar yaratan Salon Özdilek, orkestra ve müzik teminiyle eğlenceyi doruklara çıkarıyor. Kesintisiz bir şekilde eğleneceğiniz bir gecenin garantisini veren tesis, keyifle geçen davetinizi yemek servisiyle süslüyor. Mekanın kendi menüsünü düğün öncesi tadarak, isteğinize göre değişiklik yapabilme şansınız bulunuyor. Böylece düğün boyunca sizi seçtiğiniz yemekler servis ediliyor.


Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Küçükçekmece bölgesinde yer alan Özdilek Özlem Düğün Salonu, merkezi bir lokasyonda yer alıyor. 212 Outlet gibi dinamik noktalara yakın olmasıyla da bilinirliğini yüksek tutuyor. Şehrin çeşitli noktalarından toplu taşıma ile gidilebilen mekanın otopark ve vale hizmetinin olması, özel araçla ulaşım sağlamayı da kolaylaştırıyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz