Paella Davet
Paella Davet

Paella Davet Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Paella Restaurant Sarıyer’de yer alan mekanında yıllar boyu şıklığıyla anımsanacak düğünlere ev sahipliği yapıyor. Boğaz kenarında bulunan ayrıcalıklı konumu sayesinde benzersiz bir deniz manzarasını gözler önüne seriyor. Düğünleri çiftlerin tercihine göre ister gökyüzünün altında bir açık hava seremonisi şeklinde ister kapalı özellikteki davet alanında bir salon düğünü olarak hayata geçiriyor.

Davet Alanları

Deniz ve doğa manzarasıyla göz kamaştıran açık davet alanımızda 400 ila 500 kişilik düğünler hayata geçiriyoruz. Camekanlarla kaplı bu alanı hava koşullarına göre kapalı şekilde de kullanabiliyor böylece sürpriz hava koşullarından etkilenmiyoruz. Mekanımızda bir de kapalı salonumuz bulunuyor. Bu salonda 200 ila 300 kadar konuğunuza en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Dekorasyon

Modern ve şık bir tarza sahip olan davet alanlarımızı çiftlerimizin zevkine göre dekore ediyoruz. Zaman zaman mekanı rengarenk çiçekler kullanarak bir bahçeye çeviriyor, bazen de limon temalı zarif ve özgün bir ortam yaratıyoruz. Yuvarlak ve uzun dikdörtgen masaların etrafına tiffany sandalyeler yerleştiriyor, üstlerinde seramik vazolar, küçük mumlar, kare şeklinde cam suplalar kullanıyoruz. Nikah kürsüsünü ve arka planını çiçeklerden faydalanarak süslüyoruz.

Hizmetler

Paella Restaurant düğünler için çiftlere tasarım portföyünden süsleme seçenekleri sunuyor. Profesyonel çekim ekibiyle ilk andan son ana kadar fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirerek mutluluğunuzu somut birer anı haline getiriyor. Müzikal performanslar için gereken ses ve sahne altyapısını hazırlıyor, çözüm ortakları aracılığıyla canlı müzik hizmeti sunarak eğlenceli bir davet geçirmenizi sağlıyor.

Paella Restaurant İstanbul ve Boğaz manzarası eşliğinde masal gibi düğünlere imza atıyor. Ev sahipliğini davet alanı süslemesinden canlı müziğe kadar sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle destekliyor. Eğer siz de mutluluğunuzu şık bir düğünle taçlandırmak istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilir, yanda bulunan formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz