Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet
Papuli Restaurant & Banquet

Papuli Restaurant & Banquet Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Papuli Restaurant & Banquet, 2001 yılından bu yana Küçükçekmece gölü kıyısında hizmet veriyor. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayan ekibiyle otantik bir atmosfer içerisinde kaliteden ödün vermiyor. On dönümlük meyve ve botanik bahçe içerisinde eşsiz bir kır ambiyansı sunarak yaz düğünlerinin en favorisini, kusursuz bir kır düğünü gerçekleştiriyor. Unutamayacağınız anlar yaşatan işletme, kapılarını açmak için heyecanla sizleri bekliyor!

Davet Alanları

Hayallerinizdeki düğün ve davetler için dört farklı mekân alternatifi oluşturduk. 150 kişilik Göl Evi ve 50 kişilik Keyf-i Şömine davet alanlarımız, özellikle kış davetleri için tercih ediliyor. Açık alanlarımızın ilkinde 200 kişi kapasiteli ve açılır kapanır cam tavanlı Palmiye Bahçemiz bulunuyor. Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi olan kır düğünleri için ise 400 kişiye varan kapasitesi ile Mutlu Bahçemizde hizmet veriyoruz.


Mutlu Bahçe, doğayla iç içe olması ve gölü izleyen oturma düzeniyle size ve davetlilerinize kır düğün temasını sonuna kadar yaşatıyor. Geniş dans pisti ve gerçek çim zeminiyle de temayı taçlandırıyoruz. Kokteyl davetleri için ayakta 750 kişiyi ağırlayabilirken; yemekli düğünleriniz için ise 400 kişilik bir oturma planı ayarlıyoruz. Sadece kır düğünleri için değil tüm özel ve kurumsal davetleriniz için yeterli sayıda kapasitemiz bulunuyor.

Dekorasyon

Papuli Garden’da çiftimizin istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız konseptler ile davetinizi görsel bir şölen haline getiriyoruz. Beyaz kır sandalyeler ile yine aynı renkte örtüler giydirilmiş yuvarlak masaları çiçek aranjmanları ile süslüyoruz. Doğadan ilham aldığımız gelin yolunda önce yeşillikler arasından geçiyor, ardından çiçekli sütunlar veya pleksiler eşliğinde ‘Evet!’ diyeceğiniz o özel ana yürüyorsunuz. Nikah masanızı dileğinize göre ister tüllerle bezenmiş gazebo ister çiçeklerle dolu tagın altına yerleştiriyoruz. Bembeyaz nikah masası ise her daim klasik şıklığın timsali olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak kır konseptini yaşattığımız bahçemizde özel bir gece geçirecek ve çok eğleneceksiniz.

Hizmetler

Bir organizasyon firması kadar özenli ve titiz çalışan davet ekibimiz A’dan Z’ye her bir detayla ayrı ayrı ilgileniyor. Düğününüz öncesi bir araya gelerek isteklerinizi öğreniyor ve buna göre hazırlıklarımıza başlıyoruz. Yemek servisinden orkestraya kadar geniş bir hizmet yelpazemiz bulunuyor. Son teknoloji ışık ve ses ekipmanlarıyla birbirinden güzel şarkılar eşliğinde gece yarısına kadar benzersiz bir müzik hizmeti sunuyoruz. Eğlence devam etsin istediğinizde ise davet yerlerimizi after party alanı olarak kullanma imkanına da sahipsiniz. Sevdiğinizle yeni bir hayata başladığınız bugünü tekrar tekrar yaşamanız için profesyonel çekim ekibimiz davetiniz boyu yanınızdan ayrılmıyor.

Yiyecek / İçecek

Yemekli bir düğün gerçekleştirmek isterseniz, halihazırda yüksek kalitede hizmet veren Papuli Restaurant menüsünü sunmak isteriz. Geniş menü içeriği sayesinde istediğiniz lezzetler ile masaları donatabiliyoruz. Profesyonel aşçılarımızın hazırladığı birbirinden güzel ürünler; ara sıcaklar, salatalar, beyaz ve kırmızı et seçenekleri, balıklar, geleneksel lezzetler, soğuk sıcak içecekler ve tatlılar gibi pek çok çeşidi düğün menünüz olarak belirleyebiliyorsunuz. Damak zevkinize hitap edeceğimiz konusunda iddialıyız.

Çiftlerin isteklerine göre seçebilecekleri dört farklı davet alanıyla geniş yelpazede hizmet sunan Papuli Restaurant & Banquet’ te kır düğünlerine doyum olmuyor! Niye mi, çünkü göl kıyısının huzuru ve doğal çevrenin ferahlığını bünyesinde bulunduruyor. Hizmetlerimi, fotoğraflarımızı beğendiyseniz ve Papuli Restaurant iletişim bilgilerini merak ediyorsanız; sayfada bulunan telefon numarası üzerinden bize hemen ulaşabilirsiniz. Davetinizle ilgili detayları yandaki form aracılığıyla ulaştırdığınız takdirde ücretsiz fiyat teklifimizi de alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz