Qubbe Life
Qubbe Life
Qubbe Life

Qubbe Life Güvenilir

Hayallerinizi Kusursuzca Gerçekleştiriyoruz

Genel Değerlendirme

Açıklama

Uzun yıllar hizmet verdiğimiz sektörde yenilenen konseptlerimiz ve değişen adresimizle, Qubbe Life’ta sizi bekliyoruz. 2018 yılından beri burada şıklığıyla fark yaratan düğün törenleri organize ediyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:


Belirtmek isteriz ki profesyonel ekibimizin; genç, dinamik ve yenilikçi yapısı ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Üstelik Qubbe Life mükemmel konumu, özel tasarlanmış bahçesi, şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzakta sakin doğasıyla dikkat çekiyor. Kır düğünü konseptleriniz için havuzbaşı ve çim alanımızda 1000 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca kapalı salonu da bulunan tesisimizde her mevsim hizmet verebiliyoruz.


Kır bahçemizde İstanbul’da gerçekleşen en özel kır düğünlerini gerçekleştirmek için heyecanlıyız! Yemyeşil bir arazide, kalabalık ve gürültüden uzak olmanızı sağlıyoruz. Şehrin merkezinde olmamıza rağmen, izole olmuş ağaçlar arasındaki özel ışıklandırmalı bahçemizi düzenliyoruz. Tam da hayalinizdeki gibi bir düğün töreni için her konuda fikrinizi alıyoruz… Kilise düğünü tarzı bir düzenleme mi? Kokteyl veya yemekli bir düğün mü? Karar verdiğinizde biz de masalar, bistro veya napolyon sandalyelerle davet alanını dekore ediyoruz. Birbirinden özel renklerde süslemeler yaparak düğününüzü size özel hale getiriyoruz. Kır bahçemize adım attığınız ânda, çiçeklerle bezenmiş takların altından geçerek, nikâh töreni platformunda yerinizi alabileceksiniz. Platformda; ferforje çardak, LED aydınlatmalar, çiçekli taklar, masa veya ayakta nikâh sehpası yer alabilir. Çünkü biz sizi ve konuklarınızı büyüleyecek özel bir alan tasarlıyoruz. Her köşesini çiçek ve zarif detaylarla donattığımız bahçemizde kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz!


Elbette sunduğumuz hizmetler bu kadarla da kalmıyor. Menü tadımları düzenleyerek damak tadınıza uygun bir yemek listesi oluşturma şansı sunuyoruz. Kokteyl veya yemekli menüleri, karşılama ikramları ile düğün pastasını da hazırlıyoruz. Eşsiz tatları müzik eşliğinde konuklarınıza sunuyor, gecenin tam anlamıyla ziyafete dönüşmesini sağlıyoruz. Size düşen ise gelin damat odanızda hazırlandıktan sonra kır bahçemizde konuklarınızla birlikte Qubbe Life düğünlerinde sunduğumuz ayrıcalıklarla doyasıya eğlenmek. Bu gece sizin geceniz…


İletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmındaki bilgileri kullanmak. Dilerseniz, formu doldurarak da Qubbe Life fiyat teklifleri talep edebilirsiniz.

Pandemi sebebi ile çiftlerimizi mağdur etmemek amaçlı esnek sözleşmeler uyguluyor, ön ödemeler de sadece toplam tutarın %20sini kaparo olarak alıyoruz. Organizasyon tarihinizden 15 gün öncesine kadar ödemenizi bitirmek şartı ile anlaşmış olduğumuz sözleşmelerimiz de erteleme imkanımız ya da tamamen mücbir sebepler gereğince iptal ederek ödemelerinizi geri alabilme imkanınızı özellikle belirtiyoruz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz