Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn
Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn
Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn
Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn
Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn

Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

İstanbul’un merkezinde son derece şık ve nezih bir ortamda hayatınızın en özel anlarına tanıklık etmek için sizi Ramada by Wyndham İstanbul Golden Horn’a davet ediyoruz!


Yıllardan beri konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlendiğiniz davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan, nikâh, kına gecesi ve iş toplantıları düzenlenen mekânımızda bugüne kadar ağırladığımız tüm konuklarımızın memnuniyetini sağlamayı başardık. Salonumuzdan içeri adım attığınız andan itibaren kendinizi özel hissedeceğinizin garantisini veriyoruz. Salonumuzda geçireceğiniz her dakika size keyif verecek. Ayrıca Ramada by Wyndham İstanbul Golden Horn’da gayet rahat ulaşım sağlanabilecek bir konumda yer alıyor. Bu sayede konuklarınız herhangi bir sorun yaşamadan düğününüze katılabilirler.


Yemekli düzende 200 ila 250, kokteyl düzeninde ise 300 ila 350 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite tüm konuklarınızın en rahat şekilde oturup eğlenebileceği düzenler üzerinden hesaplanıyor. Mekânımızda zıt renklerin oluşturduğu güzel görünümlü kontrasttan faydalanıyoruz. Beyaz renkte sandalyelerimiz siyah masa örtüsü kaplı masalarımız etrafında duruyor. Standart masa süslemelerimiz üzerinde de son derece şık şamdanlar ile birlikte güzel bir görünüme kavuşuyoruz. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz menü tadımlarına katılabilirsiniz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan leziz yemeklerimiz arasından damak zevkinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Ayrıca şehir dışından düğününüze katılan konuklarınız için avantajlı konaklama fırsatlarını da sunuyoruz.


Hayatınızın en özel günlerinden birinde dostlarınız ve akrabalarınız ile eğleneceğiniz davetinizi hayata geçirmek için mekânımızı tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan Ramada by Wyndham İstanbul Golden Horn iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz