Rumeli Utkum Düğün&Davet
Rumeli Utkum Düğün&Davet
Rumeli Utkum Düğün&Davet
Rumeli Utkum Düğün&Davet
Rumeli Utkum Düğün&Davet

Rumeli Utkum Düğün&Davet Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

30 yıllık geçmişimizle ve yenilenen hizmetimizle Rumeli Utkum Düğün Salonu Bayrampaşa’da siz değerli çiftlerimizin düğün günlerine şahitlik ediyoruz. Her yıla özel olarak hazırladığımız konseptlerle düğün trendine ayak uyduruyoruz.


Öncelikle konuklarınızı çeşitli ikramlarla kapıda karşılıyoruz. Ardından onları masalarına yönlendiriyoruz. Salonumuzun 2 katlı olması sayesinde arzu eden konuklarınızı üst kata alıyor, onlara daha iyi bir görüş imkânı sağlıyoruz. Siz gelin odasında yorgunluğunuzu atarken, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız konuklarınızın isteklerini yerine getiriyorlar. Özellikle temizlik konusundaki hassasiyetimiz ile herkes kendini adeta evinde gibi hissediyor.


Gelelim sahneye çıkışınıza… Kırmızı halı ile kapladığımız merdivenlerden inerken kendinizi gecenin yıldızı olarak görebilirsiniz. Bütün gözlerin sizde olduğu düğün gününüzde gerek sahneye çıkışınız gerekse ilk dansınız sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu yüzden salonumuza aynalarla derinlik kazandırıyoruz. Ayrıca dans pistinin yeterli büyüklüğe sahip olmasıyla en az sizin kadar konuklarınız da eğleniyor.


Dekor alternatiflerine bakacak olursak; sandalyelerimizi birçok farklı renkle süsleyebiliyoruz. Peki ya gelin çiçeğinizle salondaki süslemelerin uyum içinde olmasını istemez misiniz? Arzunuza göre renkli tüllerin arasına buketinizle uyumlu çiçekler ekleyebiliyoruz. Ayrıca masalarda dekor olarak kullandığımız supla çeşitleri ile şık dokunuşlar yapabiliyoruz. Renkli ışıklandırma sistemiyle de ortamın havasını anında değiştirebiliyoruz.


Bize göre yaptığımız düğünler yapacaklarımızın teminatı. Eğer siz de düğününüzde her detayı kendiniz seçmek istiyorsanız, yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarımızı inceleyerek şimdiden düğün gününüzü gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz