Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu
Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu
Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu
Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu
Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu

Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu Güvenilir

Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu seni bekliyor!

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Mutluluğunuzu “Evet” kelimesi ile taçlandıracağınız düğün gününüzde Sahra Sultan Düğün Salonu olarak size eşlik etmek istiyoruz. Özel zamanların en az kendileri kadar özel mekânlarda kutlanmayı hak ettiği düşüncesiyle çıktığımız bu yolda her zaman kaliteli bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla saray konseptinde dekor ettiğimiz salonumuz içerisinde sizi de ağırlamak istiyoruz. Profesyonel, güler yüzlü ve dinamik çalışan kadromuzla değerli konuklarınızı ağırlamak istiyoruz.


Profesyonel ekibimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Bu yüzden düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün istediğinizi konuşuyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz organizasyon içerikleri doğrultusunda size bazı örnekler göstererek aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz.


Geniş ve ihtişamlı bir salona sahip olduğumuzu söylemek isteriz. İhtişamın rengi olarak adlandırılan mor rengini de bol bol salon içerisinde kullanıyoruz. Yuvarlak ve uzun dikdörtgen masalarımızı zarif sandalyelerimizle çevreleyerek konuklarınız için konforlu oturma alanları oluşturuyoruz. Kadife kumaştan yapılan mor sandalyelerimizin üzerini parlak taşlarla süslüyoruz. İçerisinde çiçek olan altın renkli vazolarla masa üstü süslemeleri yapıyoruz. Duvar kağıtlarıyla kaplı duvarlarımızı tablolarla süslüyoruz. Duvarda sadece tablo değil aynı zamanda aynalarda bulundurarak göz kamaştıran bir atmosfer oluşturuyoruz. Altın rengi ve parlak taşlı avizelerimizi salonumuzun içerini aydınlatması için kullanıyoruz. Yemekli ve yemeksiz organizasyon alternatiflerimizle altın renkli yemek takımlarınızı masa üzerinde bulunduruyoruz.


Sahra Sultan Bayrampaşa Düğün Salonu hakkında ayrıntılı bilgi almak, organizasyon paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Sahra Sultan Bayrampaşa’ya ait iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz