Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy
Salon Acem Boy

Salon Acem Boy Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Birbirinden güzel hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınıza özel çözümlere üreterek hayallerinizdeki düğün ve daveti yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Sevdiğinizle birlikte “Evet” dediğiniz anı unutulmaz hale getirmek için hummalı bir çalışma yürütüyor, planlı ve programlı bir şekilde sektöre yön vermeye devam ediyoruz.


Şık ve nezih bir görüntüye sahip Salon Acem Boy Düğün Salonumuzda dekorasyondan başta olmak üzere sağladığımız tüm hizmetlere bayılacak, hayallerinizdeki organizasyon için bizi tercih edeceksiniz. 1100 kişilik geniş, direksiz ve ferah bir salonumuzda davetli masalarını konumlandırırken konukların rahat edeceği alanlar yaratmaya öncelik veriyoruz.


Etkinliklerinizi yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki şekilde gerçekleştiriyoruz. Eğer davetlilere düğün yemeği vermek istiyorsanız tavuk ve et menülerimiz bulunuyor. Tüm misafirlerinizin damak tadına uygun menülerimiz var. Çocuk menümüzü de küçük misafirler için hazırlıyor, vejetaryen yemek listelerimizi de beğeninize sunuyoruz. Lezzet garantisi verdiğimiz mutfağımızda hazırlanan yemeklerin bu kadar beğenilmesinin sırrı; mutfakta çalışan ekip üyelerimizin gerekli eğitimi almış olmaları hiç kuşkusuz.


Müzik ve fotoğraf hizmetinin yanı sıra düğünle alakalı aklınıza takılan tüm soruları büyük bir özveri ile cevaplıyoruz. Danışmanlık hizmetimizden de yararlanabiliyorsunuz. Tüm düğün sürecinizle ilgilenen organizasyon sorumlumuzla birlikte düğün öncesi görüşmeler yapıyor, tüm detayları beraber planlıyorsunuz.


Konforunuzu düşünerek tasarladığımız pist alanımızda siz değerli çiftlerimiz ve sevdiklerinize gönlünüzce dans edebilme fırsatı sunuyoruz. Düğününüzde çalacak olan müziklere de birlikte karar veriyoruz; kötü sürprizlere yer vermemek için planlamalar yaparak gecenize hazırlanıyoruz.


Siz de böyle bir düğün salonuyla çalışmak istersiniz değil mi? Cevabınızın “Evet” ise yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Böylece Gaziosmanpaşa Salon Acem Boy fiyatını da öğrenebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

1.000 - 2.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz