Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit
Salon Afrodit

Salon Afrodit Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteren firmamız Salon Afrodit Çağlayan’da bulunuyor. Yenilikçi yapımızla kaliteli hizmetlerimizi bir araya getirdik. İlk günkü heyecanımızı kaybetmeden çiftlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde 2 ayrı salonumuz bulunuyor. Bunlardan biri Salon Afrodit bir diğeri ise Salon Anatoliadır. İkisi de tasarımsal olarak birbirinden farklıdır. Daha şık davetler için Afrodit salonumuz doğru tercih olacaktır.


Üstelik salonlarımızda yalnızda düğün değil; kına, nişan, söz gibi pek çok davet düzenliyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her yerdeyiz, her gündeyiz!


Her detayını özenle çalıştığımız salonumuzun tasarımından bahsetmek isteriz biraz da. Adını aşkın ve güzelliğin tanrıçası Afrodit’ten alan salonumuzda çoğunlukla beyaz ve altın renkleri kullandık. Antik bir hava oluşturan kabartmalı duvarlarımız, altın tabak ve şamdanlarımızla şık ve gösterişli bir ambiyans yarattık. 8 kişilik yuvarlak masalarımızla zarif bir atmosfer oluşturduk. Hem zarif hem de şık…


Yeni hayatınızın attığınız ilk adımların güzel olmasını istiyoruz. Bu nedenle çiftimizin salona girişinde özel volkan gösterimiz oluyor. Gösterişli bir girişle unutulmaz düğün törenini başlatıyoruz. Bunu takiben ilk dans şarkısı başlıyor… Ardından gece boyu eğlence hız kesmeden devam ediyor. Takı töreni, pasta merasimi gibi aşamalarda ufak aralar versek de müzik daima sizinle oluyor. Eğlenceniz için orkestramız yanınızda! Aynı zamanda tüm süreçlerde misafirlerimize yönlendirmelerde de bulunuyorlar. Bu mutlu anları kaydetmesi için fotoğrafçımız ve kameramanımız da mevcut. Her iki formatta da bu keyifli saatleri kayıt altına alıyoruz. Hem bu güzel anları hem de bizi hatırlatacak anılar bırakıyoruz çiftlerimize… Düğün sonu gülümseyerek vedalaşıyor; bir organizasyonu daha hakkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz; formumuz üzerinden Salon Afrodit ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Form üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilir, İstanbul’da düğün salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz