Salon Bağdat
Salon Bağdat
Salon Bağdat
Salon Bağdat
Salon Bağdat
Salon Bağdat
Salon Bağdat
Salon Bağdat

Salon Bağdat Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Modern ve görkemli bir balo gecesinde Bağdat Düğün Davet’le ile buluşmak ister misiniz? Kullandığı ekipmanlardan sağladığı hizmete kadar kaliteyi ön planda tutan Salon Bağdat, İstanbul’da organizasyonlarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanması için tercih edebileceğiniz salonlardan biri olarak faaliyet gösteriyor.


Sizlere direksiz ve kolonsuz bir salon sunarak İstanbul’da farklılaşıyor ve farkımızı hissetmenizi sağlıyoruz. Amfi tiyatro mimarisi amaçlanarak dizayn edilen salonumuzda düğün, nişan, nikâh, sünnet, kokteyl, kına gecesi, davetler, toplu yemekler, kurumsal etkinlikler ve daha nicesi için uygun bir altyapımız bulunuyor.


Şık bir tasarımla karşılaştığınız salonumuzda masa ve sandalyeleri giydiren, mekânı süsleyen ve aksesuar teminini sağlayan profesyonel bir ekip bulunuyor. Bu ekip ile isteklerinizi en hızlı şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ne varsa Salon Bağdat ile gerçeğe dönüşmek üzere.


Eğlenceli anlar için en önemli şey belki de orkestradır. Biz de orkestramızı uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren müzisyenlerle oluşturduk. Bu sayede nasıl eğlendirmesini gereken müzisyenlerimiz ile gecenin keyfini çıkartabileceksiniz. Geniş repertuarları sayesinde sevdiğiniz tüm şarkılar çalınacak, ilk danslarınızdan yöre oyunlarınıza kadar her isteğinizi en hızlı şekilde karşılayacağız.


Açıldığımız günden beri müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş bir kadroyla hizmet veriyoruz. Bunu yaparken kalitemizden, güler yüzümüzden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Kendimizi devamlı yenileyerek kalite standardımızı her geçen gün yukarıya çekmeye çalışıyoruz. Çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor ve modern detayların bulunduğu bir düğün sunuyoruz. Tüm davetlere olumlu yanıt veren salonumuzda esnek yapımız, güvenilir bir hizmet ve dinamik çalışanlar ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.


Yıllar boyunca unutamayacağınız bir düğün gerçekleştirmek ve Salon Bağdat Maltepe fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz