Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas
Salon Klas

Salon Klas Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Küçükçekmece’de evlenecek olan çiftlere hizmet vermek amacıyla kurulan Salon Klas Düğün Salonu, 800 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyor. Biz de Salon Klas ekibi olarak hizmet veriyoruz.


Salonumuz giriş katında yer alıyor. Beyaz ve sarı renklerin hâkim olduğu salonumuzda altın sarısı renginde şamdanlarımız ve duvara yerleştirdiğimiz aynalarımız ile ihtişamlı bir görüntü oluşturmaya çalıştık. Mekanımızın aydınlatması oldukça iyi, tavana konumlandırdığımız farklı renklerde bulunan LED lambalar ile oldukça aydınlık bir düğün salonu sizi karşılıyor.


Kötü hava koşullarından etkilenmeden, yaz-kış hizmet alabileceğiniz Salon Klas, en özel günlerinizi güzelleştirecek. Havalandırma ve klima sistemleri sayesinde de rahat organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz.


Salon Klas’ın kendine ait bir mutfağı var. Hünerli ellere sahip aşçılarımız ve mutfak personellerimiz burada sizin için en özel lezzetleri hazırlıyorlar. Mevsimine göre değişen menülerimizden istediğinizi seçebilir, kendi yemek listenizi de oluşturabilirsiniz. Beraber mutfağımızda en güzel lezzetleri hazırlıyor, servis ve hizmet elemanlarımız aracılığı ile davetlilerinizin masalarına ulaştırıyoruz.


Gelin, beraber hayal ettiğiniz geceye ulaşalım. Mutfağımızda düğün pastanızı da tasarlayalım. Tecrübeli aşçılarımız içeriğini belirlediğiniz düğün pastanızı da hazırlayacaklar ve davetlilerinizin beğenisine sunacaklar.


Kartaltepe Mahallesi’nde yer alan Klas Düğün Salonu İstanbul, Göztepe Sokak üzerinde yer alıyor. Küçükçekmece semtinde yer aldığı için bu güzergâh üzerinden geçen bütün toplu taşıma araçlarını kullanarak bize ulaşabilir. Kendi araçları ile ulaşım sağlamak isteyenler varsa ücretsiz otopark hizmeti de sağlıyoruz. Böylece İstanbul’da diğer düğün salonlarını tercih ettiğinizde olduğu gibi park yeri aramıyor, size özel ayrılmış olan park alanına park edebiliyorsunuz. Havaalanı kavşağına sadece 300 metre uzaklıktayız.


Siz de davetlilerinizin kolayca ulaşım sağlayabileceği bir düğün salonu seçmek istersiniz değil mi?

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz