Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu
Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu

Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Yıllara meydan okuyan tecrübemiz ile hayatında bir kez yaşayacağınız organizasyonlarınıza değer katmak için buradayız! Aşkınıza en güzel şekilde şahitlik edeceğimiz balo salonumuz deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile hizmet veriyor. Beş yıldızlı otel konseptinde kusursuz bir süreç yönettiğimizi de belirtelim.


İstanbul düğün salonlarından bizi farklı kılan birçok özelliğimiz var. Dilerseniz biraz bunlardan bahsedelim: Öncelikle düğün gününün sizin için ne anlam ifade ettiğiniz biliyoruz ve üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle her detayı sizinle birlikte planlıyor, her şeyin içinize sinmesi için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Düğünden önce yaptığımız ön görüşmede, faydalanabileceğiniz imkanları ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz. Hatta gerekli durumlarda ihtiyaçlarınıza özel hizmetler ürettiğimiz zamanlar da oluyor. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşabilirsiniz.


Düğününüzü bir şölene dönüştürecek salonumuz, 1.000 kişilik misafir ağırlama kapasitesine, 5 metre tavan yüksekliğine ve sütunsuz bir yapıya sahip. Bu da demek oluyor ki salonumuzda istediğiniz şekilde konsept oluşturabilirsiniz. Bu konuda ister bizim imkanlarımızdan isterseniz de anlaşacağınız bir organizasyon firmasının olanaklarından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca davet alanımızda 700 metrekare teras ve 250 araç kapasiteli otoparkımızın bulunduğunu da söyleyelim.


Sancak Palas Davet Salonu, açık ve kapalı davet alanları, unutulmaz günlere özel hazırlanan Türk ve dünya lezzetleri, ihtişamlı mimarisi ile düğün dışında; bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılış, lansman, kahvaltı organizasyonları, yemekli toplantılar gibi kurumsal organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapabiliyor. Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü gibi bireysel davetlerinizi de en güzel şekilde organize edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın!


Sancaktepe düğün salonları arasında yer alan Sancak Palas Davet Salonu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz