Secret Garden İstanbul Art
Secret Garden İstanbul Art
Secret Garden İstanbul Art
Secret Garden İstanbul Art
Secret Garden İstanbul Art

Secret Garden İstanbul Art Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Doğa ve Boğaz kavramlarını yaşatmak amacı ile 1998 yılından bu yana Secret Garden İstanbul Art ailesi olarak başarıyla hizmet veriyoruz. Yeniköy’de muhteşem bir Boğaz manzarası eşliğinde sizi ağırlıyoruz. Doğanın göz alıcı güzelliğiyle yeşilliklerin birleştiği açık alanımızda özel davetleriniz için sizi memnuniyetle ağırlıyoruz.


Ortalama 750 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla mekanımız içerisinde misafir edebiliriz. Cuma Günleri 200 kişi, cumartesi 300 kişi,pazar günleri ise minumum 250 kişi ,Hafta içi günlerde (pazartesi-perşembe ) minumum 150 kişi sınırımız bulunmaktadır.

Hizmet sunarken esas amacımız her zaman sizi memnun etmek. Bu nedenle de çiftlerin beklentilerini oldukça önemsiyoruz. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak adına yıllardır değişmeyen profesyonel bir ekiple ve ilk günkü çalışma aşkımızla hizmet veriyoruz.


Mükemmel bir düğün yapmak isteyen gelin ve damatların organizasyon detayları içinde boğulmaktan kurtarıyoruz. Sizi planlama stresinden uzaklaştırıyor, her ayrıntıyla biz ilgileniyoruz. Amacımız akıllara kazınacak organizasyonlar yapmak. Tabii ki bunu yaparken de isteklerinize uygun şekilde ilerlemek. Wedding checklist ve profesyonel çözüm ortaklarımız ile çok rahat bir düğün hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. A’dan Z’ye pek çok detayla biz ilgileniyor, size sadece anın keyfini çıkarmak kalıyor. Bilmelisiniz ki Secret Garden İstanbul Art Yeniköy’de düzenlenen eğlenceler ve yenilen lezzetler her zaman akılda kalır.


Dilerseniz düğün sonrası after parti alanında eğlencenize gecenin ilerleyen saatlerine kadar kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz. Size profesyoneller tarafından arzunuza göre hazırlanmış bir dekorasyon, birbirinden lezzetli menüler, müzik ve bol eğlence sunuyoruz. Eğer sizin de hayaliniz tam olarak bunları yaşayacağınız bir düğünse mutlaka bizi tercih etmelisiniz.


Yeniköy kır düğünü mekanları arasında yer aldığımız Secret Garden İstanbul markamızın yeni çifti olmak, hizmet detaylarımızı ve fiyatlandırmamızı öğrenmek için hemen sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz