Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu
Sefa Düğün Salonu

Sefa Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

İstanbul’da özel davetlerinize ev sahipliği yapan Sefa Düğün Salonu Sefaköy’de bulunuyor. Salonumuza ulaşım ise oldukça kolay! Otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan tesisimiz Sefaköy merkezde bulunuyor.


500-550 konuk kapasiteli olan salonumuzda bugüne kadar pek çok kına organizasyonu gerçekleştirdik. Kız kıza geçirebileceğiniz birkaç saat… Gönlünüzce eğleneceğiniz bu dakikaları dilerseniz bekarlığa veda konseptinde dilerseniz de geleneksel kına gecesi konseptinde gerçekleştirebiliriz. Seçim tamamen sizin!

Bugüne kadar sürekli olarak kendini yenileyerek “Hep daha iyisi!” mottosuyla çalışan salonumuzda dilediğiniz her şeyi bulabileceksiniz. Çünkü biz hem yenilikleri yakından takip ediyor hem de gelin adaylarımızın taleplerini canı gönülden dinliyoruz. Trendlere uygun olarak sürekli olarak hem salonumuzu hem de hizmetlerimizi güncelliyoruz. Hepsi size daha iyi bir hizmet sunabilmek adına…

Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız kına gecesinin telafisi olmadığının bilincinde bir şekilde çalışıyoruz.


Salonumuza girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissetmeniz bizim için çok kıymetli. Misafirlerimizi memnun ettikçe biz de motive oluyoruz. Bunun için yakın dönemde değişiklikler yaptığımız salonumuzun tasarımından bahsetmek isteriz biraz da. Salonumuz kolonsuz yüksek tavanlıdır . Beyaz ve renkli led ışıklandırmalarımız, havalandırma sistemimiz ve klimalarımız ise salonu ferah kılıyor.


Sefa Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonları için bir salon hizmeti sağlıyoruz. Ekipman ve aksesuar ihtiyaçlarınız için birlikte çalıştığımız profesyonel 1 organizasyon firması bulunuyor. Dilediğiniz tüm aksesuarları temin edebileceğiniz organizasyon iş ortağı olduğumuz organizasyon firmasıyla çalışabileceğiniz gibi dışardan organizasyon firması desteği de alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu özel davette ihtiyaç duyabileceğiniz; orkestra, dj, servis elemanı, aşçı, fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlarımız ekibimiz içerisinde yer alıyor. Bu noktada daima gelin adaylarımıza profesyonel hizmet desteği sağlıyoruz. Ekibimiz gerek eğlence gerek de lezzet bağlamında tüm taleplerini gerçekleştirebilecek niteliktedir.


Siz de hizmet kalitesine güvenebileceğiniz bir ekiple kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Sefa Düğün Salonu kına paket fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz