Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Uygun fiyatlı, tamamen sizi düşünen ve kaliteli bir hizmet alacağınız öğretmenevimizde güzel bir organizasyon düzenlemek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri Küçükçekmece’de bulunan Şehit Fethi Sekin Öğretmenevine bekliyoruz. Kısaca kendimizi tanıtmak gerekirse;


Organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz kapalı bir alanımız bulunuyor. 100 kişilik bir organizasyona imza atabileceğiniz bu alanda kullandığımız masa ve koltukların özenle seçildiğine emin olabilirsiniz. Yüksek tavanımız sayesinde herhangi bir basıklıktan uzak duruyor, ferah bir ortamda güzel dakikalar geçirebiliyorsunuz. LED ışıklandırmalar tercih etmemizin sebebi ise hem tavanın yüksekliğini sağlamak. Masaların üzerinde kullandığımız aksesuarlarla da dizaynınıza yardımcı oluyoruz.


Masa ve sandalyelerin süslenmesini isterseniz, bu alanda uzman organizasyon firmalarından yardım alabiliyorsunuz. Hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda danışabilir ve hayalinizdeki daveti Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi farkıyla gerçekleştirebilirsiniz.


Bir fotoğrafçı kiralayabilir, gece boyunca en eğlenceli anlarınızı hem fotoğraf hem de video çekimi ile kaydettirebilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra bu gününüzü hatırlamak istediğinizde elinizde güzel bir albüm olabilir.


Yemekli bir davet gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Bir catering firmasıyla anlaşabilir ve profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Bu sayede damak zevkinize uygun menüler ile sevdiklerinizi buluşturabilirsiniz.


Fiyatlarımıza ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Bu tarz organizasyonları en uygun fiyatlarla gerçekleştireceğiniz işletmelerden biri olan Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi ile hem sizi hem de cebinizi düşüneceğimizden emin olabilirsiniz.


Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Küçükçekmece’de faaliyet gösteriyor. Kolay bir ulaşımı misafirlerimize sunuyor ve hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla gelme imkânı sağlıyoruz. Araçlarınız için park sıkıntısı çekmeyeceğinizi de belirtelim.


Güzel bir organizasyon için doğru yerdesiniz. Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz