Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe
Sepetli Bahçe

Sepetli Bahçe Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Güzel bir nikâh sonrası yemeği düzenlemek isterseniz Sepetli Bahçe hizmetinizde. İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bulunan işletmemizde doğanın içinde hissedeceğiniz, huzurlu bir ortamda sevdiklerinizle olma şansı yaşıyorsunuz. Kendimizi kısaca tanıtmak ve sizlere ne gibi avantajlar sağlayacağımızdan bahsetmek istiyoruz.


İşletmemiz, organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için doğayla iç içe olmanızı sağlayacak geniş ve yemyeşil bir bahçe sunuyor. Sevdiklerinizle geldiğinize rengarenk çiçeklerin, büyük ağaçların bu alanı çevrelediğini göreceksiniz. Toplamda 9 tane çardağımız bulunuyor. Bu çardakların 10 kişi aldığını söyleyebiliriz. Ekstra masalarla birlikte bu alanda 120 kişilik bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. Bir de teras katında bulunan kış bahçemizin olduğunu ve bu alanın da 20 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğini söyleyebiliriz.


Bu organizasyonlarınız için sizlere müzik imkânı da sağlayabiliyoruz. Arkadan çalan sevdiğiniz şarkılar ile keyifli dakikalara geçirerek yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz. Canlı müzik isterseniz de talep doğrultusunda bu hizmeti de sunabiliyoruz.


Yemeklerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, Sepetli Bahçe’de tamamen ev yapımı mezelerimiz, lezzetli etlerimiz ve tadı damağınızda bırakacak tatlılarımız ile karşınızda oluyoruz. Alakart menüler sunduğumuz işletmemizde, toplu yemek organizasyonları için karşılıklı fikir alışverişinde buluşup fiks menüler de oluşturabiliyoruz. Özellikle kuzu tandır ve yaprak ciğer işletmemizin en çok tercih edilen lezzetlerinden birkaçı. Sepetli Bahçe menüsünde mutlaka size hitap eden bir şey bulabileceksiniz.


Siz etkinliğinizin keyfini çıkarırken çocuklarınız ise onlar için ayırdığımız oyun alanında eğlenceli dakikalar yaşayacaklar. Sevdiklerinizle hoş bir sohbet gerçekleştirip lezzetli yemeklerimizi yerken çocuklarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. 7’den 70’e her yaş grubunu işletmemizde mutlu etmek için çalışıyoruz.


Büyükçekmece’de bulunan işletmemiz doğayla iç içe bir konumda bulunuyor. Buraya nasıl geleceğiniz hakkında herhangi bir fikriniz yoksa kısaca anlatalım. Çatalca otobüslerinin işletmemizin önünden geçtiğini, bu sayede kolaylıkla gelebileceğinizi söyleyebiliriz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz 30 kişilik bir otopark alanına sahip olduğumuzu ve burayı ücretsiz olarak kullanacağınızı belirtmek istiyoruz.


Bu eşsiz doğa manzaralı alanda güzel bir organizasyon gerçekleştirmek ve Sepetli Bahçe fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz