Seyr-ü Sefa
Seyr-ü Sefa
Seyr-ü Sefa

Seyr-ü Sefa Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Seyr-Ü Sefa Teknesi, klasik bir salon düğünü yerine benzersiz bir Boğaz turu eşliğinde dünya evine girmek isteyen çiftleri bekliyor. İstanbul’un büyüleyici manzarasına karşı, eğlence dolu düğünlere imza atıyor. Ev sahipliğini masa sandalye giydirme, davet alanı süsleme, profesyonel fotoğraf ve video çekimi gibi birçok hizmetle destekleyerek çiftlere eksiksiz bir düğün vadediyor.

Davet Alanları

36 metre uzunluğundaki teknemizde düğünler için açık ve kapalı davet alanı alternatifleri sunuyoruz. Yüksek tavanlı kapalı salonumuzda, yemekli düzende 250 kişiye en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Salonumuz geniş camlarla kaplı olduğu için eşsiz İstanbul ve Boğaz manzarasını gözler önüne seriyor. Açık davet alanımızda ise 350 kişilik konuk kapasitesini rahatça ağırlıyoruz.

Dekorasyon

Davet alanımızda şık bir dekorasyon tarzı benimsiyoruz. 10’ar kişilik masaları altın rengi sandalyelerle çevreleyerek bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Sandalyelerin sırtlarında beyaz renkte tüller, masa üstlerinde altın rengi oymalara sahip suplalar ve cam detaylı şamdanlara yer veriyoruz. Nikah masasının üstünü beyaz çiçeklerle süslüyor arka planında çiçeklerle kaplı bir gelin tagı kullanıyoruz.

Hizmetler

Seyrü Sefa Turizm olarak teknemizi tercih eden çiftler için gemi süslemesi, profesyonel bir ekiple hem fotoğraf hem de video çekim hizmetleri sunuyoruz. Ses ve sahne sistemleri için gerekli altyapıyı hazır hale getiriyor, muhteşem bir DJ performansı eşliğinde konuklarınızla birlikte eğlenmenizi sağlıyoruz. Volkan gösterisi gibi görsel şovlar sergileyerek düğününüze renk katıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Konuklarınızı ister kokteyl ikramlarıyla ister yemekli menülerimizle ağırlıyoruz. Yemekli menülerimize geleneksel bir ordövr tabağı servisiyle başlıyor, ara sıcak olarak sigara böreği ve patates kızartması sunuyoruz. Ana yemekte karışık ızgara, dana antrikot, çipura ızgara, tavuk veya pirzola seçenekleri bulunuyor. Menülerimizi frambuazlı veya çikolatalı pastayla tamamlıyor davet boyunca sınırsız meşrubat ikramı yapıyoruz.

Harika bir boğaz turu eşliğinde İstanbul’un tüm güzelliğini gözler önüne seriyor, ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde kusursuz bir düğün yaşamanızı sağlıyoruz. Eğer siz de mutluluğunuzu bir tekne düğünüyle taçlandırmak istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurabilir, İstanbul tekne düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz