Sidelya Davet Organizasyon
Sidelya Davet Organizasyon
Sidelya Davet Organizasyon
Sidelya Davet Organizasyon
Sidelya Davet Organizasyon
Sidelya Davet Organizasyon
Sidelya Davet Organizasyon

Sidelya Davet Organizasyon Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Sidelya Davet Organizasyon, tüm yakınlarınızın size eşlik edeceği bir düğün için geniş kapasiteli salonunun kapılarını açıyor. Düğününüzün konseptinize uygun olarak yaptığımız dekorasyonu ve tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek oluşturulmuş hizmet paketini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Araba süslemesinden dış mekan çekimlerine her konuda size yardımcı olmak için çözüm ortaklarımızla çalışıyor, kusursuz gecenizin planlama sürecinde yükünüzü hafifletiyoruz.

Davet Alanları

Sidelya Düğün Davet olarak 1500 metrekarelik bir alanda 1000 kişilik oturma kapasitesiyle hizmet veriyoruz. Yüksek tavanıyla ferah bir atmosfer oluşturan mekanımızda masa ve sandalye düzeni tüm misafirlerinizin konforu düşünülerek hazırlanıyor. Dans pistimiz herkesin gece boyu eğlenmesine olanak tanıyacak şekilde geniş bir alana yayılıyor. Salonumuzun iklimlendirmesini mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak yapıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda beyaz örtülü masalar ve beyaz tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Altın rengi suplalara yer verdiğimiz masalarda dekorasyonunu zarif kaidelere iliştirilmiş buketlerle yapıyoruz. Sandalyeler altın rengi veya pembe gibi renklerde tüllerle konseptinize uygun şekilde süsleniyor. Gelin yolu ferforje sütunlar, çiçekler ve beyaz tüllerle dekore ediliyor. Nikah masası ve sandalyeleri için altın rengi oymalı, görkemli modeller tercih ediyor ve süslemeyi çiçeklerle yapıyoruz.

Hizmetler

Sidelya Düğün Salonu Kartal düğünleri için slayt gösterisi, sahne şovları gibi hizmetler sunuyor. İlk dansınıza volkan ve konfetiyle eşlik ediyor, DJ ve orkestra performansıyla eğlenceli müzikler çalıyoruz. Dilerseniz ilahi ve semazen gruplarıyla anlaşıyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinizi alanında uzman isimler gerçekleştiriyor. Gelinlik, davetiye, araba süsleme ve dış çekim için yaptığımız anlaşmalarla özel indirimler sağlıyor, kuaför konusunda yardımcı oluyoruz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli davetlerinizde ikram sekiz çeşit ordövrden oluşan tabaklarla başlıyor. Tavuklu veya kırmızı etli ana yemek seçeneklerimize salata eşlik ediyor. Kokteyl konseptli davetleriniz için sekiz çeşitli ordövr tabağımızın yanında dilerseniz kanepe, mini pizza ve kuru pasta gibi atıştırmalıklar ikram ediyoruz. Kokteyl pasta menümüz börek, baklava, yaş pasta ve serpme atıştırmalık ikramı içeriyor. Sınırsız içecek veya içki servisimiz bulunuyor.

Sidelya Davet Organizasyon, tüm sevdiklerinizi ağırlamaya yetecek genişlikte ve düğününüze yakışacak şıklıkta. Üstelik düğününüze hazırlanırken gelinlik, davetiye gibi ayrıntılara da ne kadar özen gösterilmesi gerektiğini biliyor, size özel fırsatlar sunarak işinizi kolaylaştırıyoruz. Bu özel güne bizimle hazırlanmak isterseniz hemen aşağıdaki Sidelya Düğün Salonu iletişim bilgileri aracılığıyla bizle irtibat kurabilir veya yandaki fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz