Sofitel Istanbul Taksim
Sofitel Istanbul Taksim
Sofitel Istanbul Taksim
Sofitel Istanbul Taksim
Sofitel Istanbul Taksim

Sofitel Istanbul Taksim Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Fransız tarzını tüm dünyaya taşıyan Sofitel otelleri kapılarını ilk defa 1964’te açtı. Bu köklü geçmişi İstanbul’un nabzının attığı Taksim’e Sofitel İstanbul Taksim taşıyor. Göz alıcı iç mimari, sanata dönüşen mutfak kültürü ve beş yıldızlı hizmet kalitesi Sofitel İstanbul Taksim Otel’de birleşerek özel günleriniz için dünyadan uzak, rüyalara yakın bir ortam yaratıyor.

Davet Alanları

Sofitel İstanbul Taksim’de davetinizin temasına, misafir sayısına ve kişisel zevklerinize göre aralarından seçim yapabileceğiniz iki davet salonu bulunuyor. Otelimizde 370’e varan sayıda davetlinin katılacağı yemekli veya kokteyl konseptli düğünleri rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Dış mekan davetleri için 200 ila 300 kişilik açık alanımıza da göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz alanda oturma düzeni düğününüze özel olarak oluşturuluyor.

Dekorasyon

Şık düğünler için dekorasyonda klasik ögelere yer veriyoruz. Masa örtülerimiz siyah motifli beyaz veya parlak motifli krem rengi. Sandalye giydirmeleri için de tercihimiz beyaz. Cam suplalara krem rengi kumaş peçeteler eşlik ediyor. Masa ortalarını aynalı suplalar üzerindeki tealight mumlar ve altın rengi vintage vazolardaki gösterişli demetler süslüyor. Beyaz sütunlar üzerindeki güllerin çevrelediği gelin yolu, beyaz çiçeklerle bezeli kemere açılıyor.

Hizmetler

Taksim Sofitel Hotel’de yapacağınız düğünler için düğün danışmanımız size her konuda yardımcı oluyor. Süslemelerden ikramlara tüm ayrıntılara karar verirken yanınızda oluyoruz. Düğün günü geldiğinde son hazırlıklarınızı tamamlayabilmeniz için size bir oda tahsis ediliyor. Düğün öncesi ve sonrasında konaklama için Sofitel İstanbul Taksim’i tercih etmek isterseniz kapımız size ve misafirlerinize açık.

Akıllarda yer edecek bir düğün için Fransız tarzını İstanbul’un merkezine taşıyan otelimizi tercih edebilirsiniz. Zamansız şıklık için özenle dekore edilmiş salonlarımızda, nefes kesici Boğaz manzaramız eşliğinde büyülü bir davet vermenize yardımcı oluyor, yaratıcı menülerimizle misafirlerinizi hoşnut ediyoruz. Hemen aşağıdaki Taksim Sofitel iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir veya fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz