Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden
Sohbet Garden

Sohbet Garden Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Düğününüz için henüz bir mekân tercih etmediyseniz size kır düğünü konseptiyle Sohbet Garden’i öneriyoruz.


1972’den beri organizasyon sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. 1500 metrekare ve 70 ‘er metrekarelik açık ve kapalı olmak üzere toplamda 3 adet farklı genişlikte ve konseptte alana sahibiz. 400 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyoruz. Bugüne kadar Sohbet Bahçesi düğün, kına, nişan, sünnet, davet gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunmaktayız. Profesyonel ekibimizle kaliteli iş ahlakımızı birleştirerek daha nice etkinliğe kapılarımızı açarak mutluluğunuza tanık olacağımıza inanıyoruz. İstanbul’da el değmemiş gibi korunaklı olan ve cenneti andıran Küçükçekmece’deyiz. Tarihi dokusuyla, yemyeşil sarmaşıkları ve huzur dolu manzarasıyla etkileyici bir atmosfere sahibiz. Ulaşım olarak merkezi yerde bulunuşumuz dolayısıyla siz ve davetlileriniz mekânımıza kolaylıkla gelebilirsiniz.


Geniş ve yeşil bir bahçe içerisine yuvarlak masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz. Beyaz rengi tercih ettiğimiz alanımız içerisinde isteğinize bağlı olarak değişik renk kumaşları ve tülleri kullanabiliyoruz. Davetli masalarını belirli aralıklarla sıralayarak misafirlerinizin özgürce hareket etmesi için alan oluşturuyoruz. Mekânımızın her tarafını fotoğraf çekmek için uygun hale getiriyoruz. Ağaçlara bağladığımız içi çiçek dolu şişeler, aydınlatma lambaları, çiçekler, balonlar, fotoğraf köşesi gibi detaylarla hoş ve farklı bir hava oluşturuyoruz. Yemekli davetleriniz için lezzetli ikramları zarif sunumlarla konuklarınızın karşısına çıkarıyoruz. Menü tadımı yaparak önceden tatlarımızı deneyebilirsiniz.


Eğer siz de Sohbet Bahçesi Kır Bahçesi’nde düğün töreninizi yapmak isterseniz salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve detaylı olarak fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın farklı bir yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz