Spicy Orman Evi
Spicy Orman Evi

Spicy Orman Evi Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Doğayla iç içe ve aynı zamanda macera dolu bir atmosfer havası veren Spicy Orman Evi’nin bir sonraki ağırlayacağı gelin ve damat siz olmak ister misiniz?


Yemyeşil ağaçların çevrelediği tahta masalardan oluşan bir alanda hayallerinizdeki düğünü farklı konsept ve içerikler ile size sağlayabiliyoruz. Her tarafı fotoğraf çekmek için uygun olan Spicy Orman Evi’nde hem keyifli bir düğün töreni yaşayacaksınız hem de eşsiz görüntüleri fotoğraf albümünüze ekleyebileceksiniz.


Geniş kapasiteli bir alana sahibiz. İplerin üzerine asmış olduğumuz lambalarla davetli masalarını aydınlatarak ortamın doğallığından uzaklaşmayan görsel bir etki bırakıyoruz. Dev ekran ve son teknoloji müzik ekipmanları ile eşsiz bir eğlenceyi size sunuyoruz. Mekânın içinde ayakta kullanım için bulunan fıçı şeklinde masalar, yuvarlak beyaz ve dikdörtgen tahta masalar ile 3 farklı atmosfer oluşturabiliyorsunuz. Bahçenin içerisinde bulunan samanlar, tahta kapı ve pano gibi dekorlar ile de hem atmosferi farklılaştırıyor hem de fotoğraf çekilebilmek için alan yaratıyoruz. Dilerseniz farklı bir organizasyon firması getirerek de hizmet alabilirsiniz. Yemekli davetler öncesi menü tadımı yaparak içerik değişikliği taleplerinizi bize iletme imkânını da size sağlıyoruz.


Takvimler 2014 yılını gösterdiğinde Spicy Gourmet Foods’un kurucu ortaklarından olan Sayın Kaya’nın her zaman belirtmiş olduğu gibi kaliteden ödün vermeden her davetin kendine has bir ruhu oluşunu farklı görseller ve tarz ile yansıtıyoruz. Konuklarınıza sunacağınız ikramlarda sadece mekânsal anlamda değil lezzet ve sunum içeriklerinde de çarpıcı bir şekilde hayalleri gerçeğe dönüştürmeliyiz düşüncesinden yola çıkan bir anlayışı Spicy Orman Evi’nde de uyguluyoruz.


Tepenizi çevreleyen ağaçların birlikteliğinize şahitlik edeceği kadar güzel ve bir o kadar ferah bir alanda mutlu bir hayata ‘’Evet’’ demek isterseniz sizinle de tanışmak istiyoruz. Spicy Orman Evi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer bir irtibat kanalı ise yine sayfanın üst kısmında bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile sağlanıyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz