Splendid Palace Hotel
Splendid Palace Hotel
Splendid Palace Hotel
Splendid Palace Hotel

Splendid Palace Hotel Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İstanbul’un en romantik yerlerinden biri olan Büyükada’da konumlanmış Splendid Place Hotel masalsı bir düğün, tadı damaklarda kalacak bir nişan töreni veya daima mutlulukla hatırlanacak bir davet için ilk adresiniz. Hikayesi 1908’de başlayan, nesillerdir aynı ailenin işlettiği Splendid Palace Hotel düğün, nişan, kına, toplantı gibi etkinlikler düzenlemek isteyen konuklarımız için ilk günkü haline sadık kalarak bugünlere geldi. Birinci derece tarihi eser statüsüyle ve doğuyla batıyı sentezleyen mimarisiyle otelimiz 19. yüzyıl havasını davetinize taşıyacak.

Davet Alanları

Splendid Palace Hotel’de iç mekan ve dış mekan davetlerine ev sahipliği yaptığımız birçok farklı alanımız var. Muhteşem akustiği ile iç bahçemizde, tadına doyum olmaz bir İstanbul manzarası olan teraslarımızda, yüksek tavanlı salonlarımızda veya romantik bir atmosfer için havuz başında davet verebilirsiniz. Otelimizde after party alanı da bulunuyor. Yemekli davetleriniz için 100-200, kokteyl düzenindeki davetleriniz için 200-300 kişilik kapasiteyle hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon

Büyükada Splendid Palace Hotel İstanbul’da davetiniz için seçebileceğiniz en şık mekanlardan biri. Düğünlerden nişan törenlerine, partilerden toplantılara her tür davete yakışacak zarif dekorumuzda zamansız bir şıklık için ana renk olarak beyaz tercih edildi. Duvarlarda, perdelerde, sandalyelerde ve masa örtülerinde çokça görebileceğiniz beyazlara kahverengi avizeler, pembe-kırmızı-beyaz çiçek düzenlemeleri ve içinizi açacak yeşil bitkiler eşlik ediyor. Sandalyelerin sırt detayları ve minder renkleri davet alanları arasında değişiklik gösteriyor olsa da minderlerde kullandığımız ana renkler beyaz, kahverengi ve kırmızı. Teras keyfine uygun beyaz ferforje masa ve sandalyelerse terasımızı süslüyor.

Hizmetler

Zamanın adeta durduğu, tarihin tüm canlılığıyla korunduğu Splendid Palace Hotel’de her davetin özel olması için organizasyon ekibimizle birlikte çalışarak isteklerinizi yerine getiriyor, davetinizi en ince ayrıntısına kadar titizlikle planlıyoruz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz. Özel günlerinizin en önemli bileşenlerinden biri olan fotoğraf ve video çekimi için de anlaştığınız bir fotoğrafçıyı otelimize getirebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Davetleriniz için seçebileceğiniz çeşitli menüler sunduğumuz gibi size her zaman menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sağlıyoruz. Mutfağımızda Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetleri profesyonel aşçı kadromuz tarafından hazırlanıyor. Başlangıç olarak soğuk orkoz tabağı, ada mantarlı risotto gibi seçenekler sunarken ara sıcaklarda ahtapot ızgara, brene portakallı rezene gibi tatlara yer veriyoruz. Ana yemeğe hazırlık için sorbe ikramı yapıyoruz. Somon, kuzu, dana, ördek gibi birçok lezzeti yanlarına en çok yakışacak lezzetlerle birlikte sunduğumuz ana yemek faslının ardından ağzınızı parfe, sufle, Paris brest gibi seçkin lezzetlerle tatlandırıyoruz.

19. yüzyıl İstanbul’unu adeta bir kapsül içinde bugünlere kadar getiren Splendid Palace Hotel’de unutulmaz bir düğün, nişan, kına gecesi, toplantı veya parti düzenleyebilirsiniz. 1908’den beri sürdürdüğümüz aile geleneğimizle ve profesyonel ekibimizin tüm titizliğiyle hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğimize söz veriyoruz. Siz de hemen şimdi aşağıdaki Splendid Palace Hotel Adalar telefon ve e-posta bilgilerini kullanarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, davetinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz