Sundance Hotel İstanbul
Sundance Hotel İstanbul
Sundance Hotel İstanbul
Sundance Hotel İstanbul
Sundance Hotel İstanbul

Sundance Hotel İstanbul Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Düğünlerinizi 5 yıldızlı modern ve kaliteli bir otelde düzenlemek ve sevdiklerinize unutulmayacak saatler armağan etmek isterseniz, karşınızda Sundance Hotel İstanbul! Sunduğumuz birçok imkân ve avantaj ile çiftlerin memnuniyetini sağlıyor ve sizi buradan mutlu bir şekilde uğurluyoruz. Peki bunu yaparken ne gibi fırsatlara sahip oluyorsunuz? Kendimizi kısaca tanıtalım, siz de gecenizin hayalini kurmaya başlayın.


Çiftlerimiz için oldukça önemli olan düğün salonu konusunda kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. 1000 kişiye kadar çıkan kapasitemiz ile düğünleriniz için rahat ve konforlu bir salon sunuyoruz. Bu salonun hayalinizdeki gibi süslenmesi için uzman bir kadromuz bulunuyor. Bu kadro ile süslemeden masa – sandalye giydirmelerine aksesuar temininden ışık ses ve sahne sistemlerine kadar önemli detayları hızlı ve doğru bir şekilde tamamlıyorlar.


Düğünleriniz için yemek hizmeti almak isterseniz size iyi bir haberimiz var! Profesyonel bir mutfak ve uzman aşçıların buluşmasıyla çiftlerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Farklı alternatif menüler oluşturarak damak zevkinize mutlaka hitap etmeyi hedefliyoruz. Menüleri içindeki çeşitlilik ile doğru orantılı olarak gold, silver, diamond ve platinium menüler olarak belirliyoruz. Çiftlerimizin belirlediği menüyü de düğün öncesi tadım testinden geçirerek akıllarında hiçbir soru işareti kalmamalarını sağlıyoruz.


İstanbul Balo Salonu, Turkuaz Salonları veya Saltanat Restaurant gibi 3 farklı mekân sunuyoruz. Bu 3 alan için bizi aklınıza gelen her organizasyon için tercih edebilirsiniz. Düğünler, kına geceleri, doğum günleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler, kurumsal etkinlikler gibi farklı türdeki organizasyonlar için yeterli kapasite ve uygun altyapıya sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Bu bilgiler doğrultusunda otelimizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sundance Hotel İstanbul Bağcılar’da sizleri bekliyor!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz