Teras 212
Teras 212
Teras 212
Teras 212
Teras 212

Teras 212 Güvenilir

Teras 212 Beşiktaş seni bekliyor!

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında


Her detay ile hayallerinizi süsleyen ve en mutlu gününüze kusursuz bir ev sahipliği yapan Teras 212 Beşiktaş, Eski ve yeni İstanbul’un buluştuğu nokta olarak adlandıracağımız bir konumda sizleri bekliyor! Panoramik boğaz manzarasının yanı sıra Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Aya sofya, Adalar ve Sultan Ahmet Camii’ne de hakim bir işletmede mutlu bir geleceğe imza atmanın keyfini yaşamaya ne dersiniz?


Düğününüz için farklı mekan seçenekleri sunuyoruz. 100 kişiden başlayan ve 1000 kişiye kadar çıkan bir kapasiteye sahip panoramik boğaz manzaralı teraslarımızda benzersiz bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. Isıtma sistemli bir pergola ile kapatılan ilave bir teras da bulunuyor. Aynı zamanda tüm manzarayı görebileceğiniz kapalı salonumuzu da tercih edebiliyorsunuz.


Hayatınızın en özel gününde çiftlerimizi tamamen özgür bırakıyoruz. Konsept seçimi, süsleme, aksesuar temini ve masa sandalye temini gibi hizmetlerde isteklerinizi dikkate alıyoruz. Bu hizmetleri ise profesyonel bir ekip ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Yıllarca 5 yıldızlı otellerde çalışan yönetici kadromuzun tecrübesi, servis ekibimizin hızıyla birleşiyor ve bu detaylar en kısa sürede doğru bir şekilde yerine getiriliyor.


Düğününüz yemekli olarak gerçekleştirmek isterseniz, gastronomi alanında uzman şeflerimiz ile birlikte düğün menünüzü oluşturabiliyoruz. Bununla birlikte set menüler, kokteyl menüleri, kokteyl prolonge ve brunch menüleri de sunabiliyoruz. Damak zevkinize göre dilediğiniz menüyü seçebiliyor, seçtiğiniz menüyü düğününüzden önce tatma şansına da sahip oluyorsunuz. Menülerinizin yanı sıra limitsiz meşrubat, yerli – yabancı alkol ve düğün pastasını da değerli konuklarımız ile buluşturuyoruz.


“Teras 212 nerede?” sorusunu da şu şekilde cevaplayalım. İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde yer alıyor, şehir içi ulaşımda oldukça fazla alternatif sunuyoruz. Beşiktaş sahilindeki lokasyonumuza pek çok toplu taşıma aracıyla gelebildiğiniz gibi özel araçlarınızla gelmek isterseniz de geniş otoparkımızı kullanabiliyorsunuz.


Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğününüzü her detayı özenle düşünülmüş bir mekanda gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz