Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon
Teras Salon

Teras Salon Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Gelin adaylarının oldukça önem verdiği ve hayatlarında güzel bir ânı olarak kalmasını istediği kına geceleri için Teras Salon İstanbul’un Eyüp ilçesinde hizmetinizde! İstanbul’un simgesi haline gelen Piyer Loti Tepesi’ni, Çamlıca’yı ve Adalar’ı gören, çift taraflı terasa sahip bir salonda sıra dışı bir geceye hazır mısınız?


Teras Salon olarak uzun zamandır bu sektörde faaliyet göstermenin vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sizleri ağırlıyoruz. Bugüne kadar sayısız misafirimizin mutluluğuna şahit olduk. Neden bir diğeri siz olmayasınız?


Kına gecenizi düzenleyeceğiniz salonumuzda 750 kişiye kadar çıkan bir kapasiteyle hizmet veriyoruz. Kolonsuz yapımız ve yüksek tavanımız sayesinde ferah ve konforlu bir ortam sunduğumuz misafirlerimizin hiçbir eğlenceyi ve önemli ânı kaçırmamalarını sağlıyoruz.


Masa ve sandalye giydirilmesini, mekânın genel süslemesini ve aksesuar teminini belirlediğiniz konsepte göre gerçekleştiriyoruz. Kına konseptlerine hâkim bir ekip ile dilediğiniz ortama dönüştürebildiğimiz salonumuzda her detay hayal ettiğiniz gibi olacak.


Siz gecenin keyfini çıkarırken çocuklarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Bünyemizde bir çocuk oyun parkı bulunuyor. Eğlenmeye geldiğiniz bu özel anlarda çocuklarınızın peşinde koşmayacaksınız. Minik misafirlerimiz de palyaço eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşayacaklar. Teras Salon’da 7’den 70’e herkesin memnuniyetini sağlıyoruz.


Geniş kapasiteli, teknolojik ekipmanlarla donatılmış altyapısı ve modern dizayna sahip salonumuzda kına geceleriniz dışında da birçok davete imza atabiliyoruz. Düğünler, nikâh, sünnet, mezuniyet baloları, doğum günleri gibi özel gecelerinizin yanında açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler gibi kurumsal etkinliklere de Teras Salon farkıyla imza atabiliyorsunuz. Konseptinize uygun hazırlıkları profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyor, tam da istediğiniz gibi bir organizasyona imza atmanızı sağlıyoruz.


Davetlerinizi farklı kılmanın kolay yolu Teras Salon fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle hemen gecenizi planlayarak hazırlıklara başlayabiliriz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz