Tırmata Beach Wedding Kilyos
Tırmata Beach Wedding Kilyos
Tırmata Beach Wedding Kilyos
Tırmata Beach Wedding Kilyos

Tırmata Beach Wedding Kilyos Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Klasik bir kır düğünü yerine denize karşı kumların üzerinde romantik bir düğün tercih eden çiftleri Tırmata Beach Kilyos’a davet ediyoruz. Sarıyer’de bulunan mekanımız denize sıfır özelliği sayesinde açık hava seremonilerine harika bir manzara ile eşlik ediyor. Doğal güzelliklerle çevrili konumuyla huzur dolu bir atmosfer sunarak plaj düğünlerinin vazgeçilmez adresi oluyor.

Davet Alanları

Yemekli bir davet vermek isterseniz, yuvarlak masa düzeninde 300 ila 400 kadar davetliye hizmet veriyoruz. Kokteyl davetlerinde ise ağırlayabildiğimiz konuk sayısı 500 kişiye kadar çıkıyor. Gelin yolu ve nikah alanında rahatça yürüyebilmeniz için kumların üzerinde özel bir platform yer alıyor. Nikah törenini kumsalda gerçekleştirdikten sonra düğün için de aynı yeri tercih edebilir ya da çim alan seçeneğimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Dekorasyon

Davet alanlarımızda beyaz rengin hakim olduğu zarif bir dekorasyon tarzını tercih ediyoruz. Yuvarlak masaları kumaşlarla süslü lake sandalyeler ile bir araya getiriyor, masa üstlerine runner, hasır supla, minimal cam vazolar ve ahşap dekorlar yerleştiriyoruz. Nikah töreni alanını çiçek ve tüllerle kaplı bir gelin tagı, meşaleler, mumlar ile hazır hale getiriyoruz.

Hizmetler

Tırmata Beach düğün için gelin ve damada özel hazırlık odasından müzikal performanslara kadar pek çok hizmet sunuyor. Davet alanı için giydirme ve süsleme seçenekleri tavsiye ediyor. Eğer farklı bir konsept benimsemek isterseniz dışarıdan firmalarla çalışma olanağı da sağlıyor. Arka fonda muhteşem bir deniz manzarası eşlik ederken en güzel anlarınızın fotoğrafının çekilmesini istiyorsanız, mekanımız sizlere profesyonel fotoğraf ekibi ile yardımcı oluyor.

Sarıyer kumsal düğünü için ideal bölge diyorsanız, sizleri Kilyos sahilindeki mekanımıza göz atmaya davet ediyoruz. Hayatınızın en güzel günlerinden birini pırıl pırıl kumlar üzerinde yer alan davet alanlarımızın huzur dolu atmosferinde kutlamak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz