Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel
Titanic Port Bakırköy Hotel

Titanic Port Bakırköy Hotel Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

2003 yılından beri hizmet veren Titanic Hotels grubun üyesi Titanic Port Bakırköy Hotel’e hoş geldiniz! Bakırköy düğün mekanları arasında merkezi konumuyla dikkat çeken otelimizde düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Geniş kullanım alanıyla çiftlere avantaj sağlayan salonumuzda farklı konseptlerde düğünler düzenlenebiliyor. Titanic Port’ta düğünden sonra after party yapma imkanına da sahip olacaksınız.

Davet Alanları

Titanic Port Bakırköy Hotel’de 1 adet düğün salonuyla after party alanı bulunuyor. Davetli listeniz genişse otelimizde yer alan Adriatic Balo Salonu’nu tercih edebilir, 300 kişiye kadar davetli çağırabilirsiniz. 195 metrekarelik kolonsuz salonuyla Adriatic’te yemekli, kokteyl konseptli veya tiyatro düzen düğünler düzenlenebiliyor. Salonun bir diğer avantajı da yüksek tavan özelliğiyle ferah ve geniş bir atmosfer sunması.

Dekorasyon

Adriatic Balo Salonu’nun dekorasyonunda beyaz ve kahverengi ön plana çıkıyor. Ayrıca balo salonunun duvarlarında kullanılan aynalar da davet alanına derinlik katıyor. Oturma düzenindeyse 8 kişilik yuvarlak veya 8 – 10 kişilik uzun masalardan faydalandık. Sandalyeler ise pleksi veya beyaz renkte napolyon tarzı sandalyelerden seçiliyor. Sade ama şık bir İstanbul Avrupa düğün mekanı arıyorsanız Adriatic Balo Salonu sizin için ideal tercih olabilir.

Hizmetler

Köklü Titanic Grup deneyimiyle konaklamada olduğu gibi Bakırköy düğün mekanları alanında da uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında yemek servisi, menü tadımı/değişimi ve organizasyon sorumlusu yer alıyor. Eğlenceli bir düğün günü için sahne kurulumu ve ışık/ses düzenlemelerini de biz yapıyoruz. İsteyen çiftler için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışma imkanını da sunuyoruz.


Düğün sırasında verdiğimiz hizmetler haricinde düğün öncesi ve sonrasında da ekstra hizmetlerimiz bulunuyor. Düğünden önce gelin – damat odasını kullanabilir, düğünden sonra özel balayı odasına geçebilirsiniz. Hamam, sauna ve jakuzi gibi imkanlar sayesinde dinlenmiş hissedebilirsiniz. İsterseniz düğünden sonraki sabah için misafirlerinizin de katılacağı bir kahvaltı planlayabilir, davetlilerinizle tekrardan bir araya gelebilirsiniz.

Otelimiz çiftlere Türkiye’nin pek çok noktasında oteli bulunan Titanic Hotels grup uzmanlığında bir düğün gerçekleştirme imkanı sunuyor. Bununla beraber Titanic Port Bakırköy Hotel merkezi konumu sayesinde toplu taşıma veya özel araçlarla ulaşımı kolaylaştırıyor. Özel aracıyla gelecek misafirleriniz otel otoparkından yararlanabilirler. Düğününüzü otelimizde düzenlemek ve Titanic Port Bakırköy Hotel düğün fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz