Tuna Restaurant
Tuna Restaurant
Tuna Restaurant
Tuna Restaurant

Tuna Restaurant Güvenilir

Tuna Restaurant'da lezzetler seni bekliyor!

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında


Lezzetli yemeklerden yararlanmak için büyük bir restoran düğünü gerçekleştirmek istiyorsanız ancak düğün salonunun sunacağı imkânlardan da vazgeçmek istemiyorsanız, Tuna Restaurant en doğru seçeneklerden biri. Neden mi?


Öncelikle açıldığımız günden beri %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmetimizden, hiç azalmayan ilgimizden ve lezzetli yemeklerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Değerlerimiz, deneyimlerimiz, yaratıcı ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.


Düğününüzü 300 kişiye rahatlıkla ağırlayabildiğimiz ve kötü hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğiniz kapalı alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Bu alanın süslenmesi konusunda profesyonel bir yardım alıyor, isteklerinizi tam olarak karşılamaya çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz ve hayatınızda bir kere gerçekleştirdiğiniz bu özel günde her detay, sizin istediğiniz gibi olacak.


Restoran olarak faaliyet gösterdiğimiz için yemeklerimize oldukça güveniyoruz. Kapsamlı mutfağımızdan çıkan lezzetleri damak zevkinize göre hazırlıyoruz. Fiks menüler oluşturuyor ve düğününüzde beğeninize sunuyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti olmaması adına düğün öncesi menü tadımı imkânını da çiftimize sunuyoruz. Çocuklarınız için çocuk menüleri de talep edebiliyorsunuz.


Sadece düğün değil, kına geceleri, söz, nişan, nikâh ve sünnet düğünleri gibi özel günlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Aynı disiplinle gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlar için de deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle planladığınız tarih için herhangi bir mağduriyet yaşamamış olacak ve bu gecede talep ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip olacağız.


İstanbul’da düğün yapılacak restaurantlar arasında oldukça tercih edilen ve tecrübesiyle kusursuz organizasyonların tek adresi Tuna Restaurant ile buluşmak ister ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz