Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi
Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi
Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi
Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi
Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

2000 metrekare alan üzerine kurulu Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi düğünleriniz için eşsiz bir alternatif. 2000 yılından beri İstanbul Tarabya’da siz değerli misafirlerimizi ağırladığımız müzemizde, her biri tarihin önemli sayfalarından geçmiş otomobiller yer alıyor. Klasik otomobillerin ait oldukları dönemden ilham alarak oluşturulan nostaljik dekorasyonuyla, düğünler için oldukça yaratıcı alanlar sunuyor.

Davet Alanları

İlk davet alanımız Amerikan Salon müze girişinde yer alıyor. Bu alanda 1920 ila 1970 senelerine ait otomobiller yer alıyor. Özel bir atmosfer içerisinde hazırlanan oturma alanlarında yemek düzeni tercih ediyorsanız 350, kokteyl düzeni tercih ediyorsanız 500 davetliyi ağırlıyoruz. Güverte bölümü ise 170 metrekare alana sahip. Burada 150 misafirinizle birlikte yemek yemenizi sağlarken kokteyl düzeninde 250 davetliyle eğlenceyi üst seviyeye çıkarıyoruz.


Avrupa Salon’da yer alan Avrupa’nın klasik otomobilleri farklı bir atmosfere sahip olmanızı sağlıyor. 400 metrekare alanımızda yemekli düzende 300 misafirinizi ağırlayabiliyoruz. Açıkhava davetleri için 200 metrekare genişliğinde bir avlumuz bulunuyor. Yaz aylarında kullanıma açtığımız avluda, yemekli düğünlerde 150 konuğa hizmet veriyor, kokteyl davetlerinde ise konuk sayısı 200 kişiye kadar çıkıyor.

Dekorasyon

İstanbul tarihi düğün mekanları arasında özgün iç tasarımıyla ön plana çıkan müzemizin rengarenk görünümü beyaz ağırlıklı şık bir tarz ile tamamlıyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masaları, altın rengi tiffany sandalyeler ile çevreliyoruz. Süslemelerde kurdeleler, mumlar, şamdanlar ve çiçek aranjmanları gibi detaylardan faydalanıyoruz. Nikah masasını çiçeklerle donatırken arka planı için tüllerden destek alıyoruz.

Hizmetler

Düğün ekibiyle çiftlere dekorasyon ve danışmanlık hizmeti sunuyor, planlama sürecinden davetinizin son anına kadar tüm töreninin eksiksiz olarak devam etmesini sağlıyor. Sahne ve ses sistemleri için teknik altyapıyı kuruyor, canlı müzik için orkestra seçenekleri sunuyor. Davet boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyor, seçtiğiniz bir arabanın içerisinde özel bir çekim hediye ediyor.

Geleneksel bir düğün yerine uzun yıllar hatırlanacak sıra dışı bir düğüne imza atmak istiyorsanız, sizleri tarihi bir mekan özelliği taşıyan müzemize davet ediyoruz. Eşsiz bir otomobil koleksiyonunu orijinal bir dekorasyon içerisinde sunan müzemizin, hayatınızın en özel gününü kutlamak için doğru yer olduğunu düşünüyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, yandaki formu doldurarak, Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz