Velvet Balat
Velvet Balat
Velvet Balat
Velvet Balat
Velvet Balat

Velvet Balat Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İstanbul’un tarihi kültürüne şahitlik eden güzel semti Balat’ın en tercih edilen mekanı Velvet Cafe Balat’ta davetleriniz ve kutlamalarınız için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Özenli , Vintage dekorasyonu ve sıcak, büyüleyici atmosferiyle göz alıcı bir nişan ve söz töreni düzenlemek istiyorsanız, Velvet Cafe Balat’ın sizler için unutulmayacak bir mekan olacağından eminiz.


Velvet Cafe Balat’ta hayalini kurduğunuz vintage konseptli daveti, en güzel şekliyle yapabilirsiniz. Mimari tasarımıyla çok beğenilen ve özenle dekore edilmiş atmosferinin size ve misafirlerinize keyif vereceğinden ve sizleri büyüleyeceğinden hiç şüphemiz yok. Aklınızdaki sıradan bir kafe görüntüsü değiştiren, davetler için tercih edilen mekanımızın güzel anlarınıza eşlik etmesini sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz.


Özellikle butik davetler için tercih edilen Velvet Cafe Balat, söz ve nişan etkinlikleriniz için ideal bir ortam sağlamaktadır. Nişanınızı evinizde ya da büyük düğün salonlarında yapmayı tercih etmiyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul’da nişan mekanları arasında yer alan kafemizde sadece yakınlarınızla bir arada olacağınız çok hoş bir davet düzenleyebilirsiniz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuza en iyi şekilde katkıda bulunabilmektir. Ekibimiz bunu sizler için en güzelini yapmaktan gurur olacaktır.


Nişanınızdan önce sizinle detaylı bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, konuk sayınızı ve bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Daha önce düzenlediğimiz etkinliklerde nasıl çalıştığımızı anlatıyoruz. Taleplerinizi not alıyoruz. Mekanımızı nişanınıza uygun olacak şekilde süslüyoruz.


Organizasyon sorumlumuz nişanınız boyunca sizinle yakından ilgileniyor. Kendisine her an kolayca ulaşabilirsiniz. Davetinizi güzelleştirecek müzik konusunda da gereken desteği sağlıyoruz. Mekanımızın her köşesi fotoğraf çekimleri için oldukça keyifli. Bu sizin ve konuklarınızın anılarınızı en güzel şekilde fotoğraflamanızı sağlayacaktır.. Sosyal medya hesaplarınızda birbirinden güzel nişan pozları vermeye hazır mısınız?


Yemekli bir davet düzenleyecekseniz usta aşçılarımız leziz tatları sizin için özenle hazırlıyor. Hijyen koşullarında yapılan yemekleri, sıcak sıcak masalarınıza servis ediyoruz. Dilerseniz menü içeriğimize göz atabilir, kendi nişan menünüzü oluşturabilirsiniz.


Siz de hizmet içeriklerimiz ve Velvet Cafe Balat fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz