Venue Bosphorus
Venue Bosphorus

Venue Bosphorus Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Yaşamınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğününüzü, her detayıyla unutamayacağınız bir ortamda düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Venue Bosphorus İstanbul ailesi olarak tüm çiftlerin düşlerini süsleyen düğün konseptini sunabilmek için hizmet veriyoruz. Kendimizi değişen trendlere göre sürekli yeniliyoruz. Davetinizin hazırlık süreçlerinin tümünde sizin fikrinizi alıyor, kusursuz bir düğün günü yaşamanız için çalışıyoruz.


Eşsiz bir İstanbul manzarasına sahibiz. Açık alanımızla göz alıcı bir atmosferde düğün organizasyonları başta olmak üzere pek çok davete ev sahipliği yapıyoruz. Ortalama 200 ila 300 kişilik konuk ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Modern ve ferah terasımızda sizi misafir ediyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz sizi memnun etmek. Bu nedenle düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimizden bahsediyor, size detaylı olarak yardımcı oluyoruz.


Masa ve sandalyelerimizi konumlarken davetinize katılacak konuk sayınızı göz önünde bulunduruyoruz. Dilediğiniz konsepte mekan giydirme ve süslemesi yapıyoruz. Yemekli düğün tercihleriniz için paket menülerimiz bulunuyor. Lezzetli yemekleri usta aşçılarımız hazırlıyor, servis elemanlarımız masalarınıza getiriyor. Düğününüzü yemekli tercih etmezseniz misafirlerinize kokteylli ya da kuru pasta, düğün pastası gibi ikramlar da yapabiliyoruz. Menü tadımı yaparak kendi düğün menünüzü rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor.


Sahne, ses ve ışıklandırma sistemlerimizin kurulumlarını da son teknoloji ekipmanlar eşliğinde yapıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız bizim için çok önemli. Şık bir İstanbul manzarası eşliğinde “Evet” derken rüya gibi bir atmosferde hizmet alacaksınız. Fotoğraf çekim hizmetlerimizle de size yardımcı oluyor, anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Otopark ve vale hizmetimizle de konuklarınızın park yeri aramasına gerek kalmıyor.


Kireçburnu düğün mekanları arasında yer aldığımız Venue Bosphorus’un şanslı çiftlerinden biri olmak, hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz