Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları
Venüs Düğün Davet Salonları

Venüs Düğün Davet Salonları Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

İstanbul’da evlenecek çiftler için hizmet veriyoruz. Venüs Davet Düğün Salonu Ümraniye adresimizde misafirlerimizi ağırlıyor, onlara unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Düğün salonumuzun üst katı 500, alt katı ise 750 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Düğün, nişan, kına, doğum günü, konser ve çok daha fazlası… Kaliteli ve uygun fiyatlı bir düğün salonuna ihtiyaç duyduğunuz noktada güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Amacımız değerli misafirlerimizi verdiğimiz hizmetle memnun etmek. Davet sonrası memnun yüzlerle vedalaşmak ve güzel hatırlanmak…


Bir düğün salonunda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi Venüs Davet kalitesinde bulmanız mümkün. Yıllardır bu sektörün içerisinde faaliyet göstermemiz yolumuzu aydınlatıyor. Artık düğün sahiplerinin isteklerini rahatlıkla kavrayabiliyoruz ve hızlı çözümler üretebiliyoruz. Bu noktada hız da önem arz ediyor. Ruhunuzu tatlı bir telaşın sardığının bilincindeyiz. Bu telaşınızı hemen ortadan kaldırabilmek ve stressiz bir düğün yaşamanızı sağlamak temel amacımız. Sevdikleriniz olsun, güzel dilekler havalarda uçuşsun ve size yalnızca doyasıya eğlenmek kalsın…


Standart organizasyonlarda çiftlerin belirli talepleri oluyor. Biz de genel hizmet politikamızı bunlar üzerinde yoğunlaştırdık. Ekstra isteklere de cevap verebiliyoruz. Fakat standart olan hazırladığımız düğün organizasyon içeriğimizde sunduklarımızdan bahsetmek isteriz biraz da. Mekân giydirmelerimiz ve gelin yolu süslemelerimiz başta… İlk intiba çok kıymetlidir. Bu güzel giriş eğlencenin de yolunu açıyor.


Samimi atmosferimizde kendini rahat hisseden misafirlerimiz eğlenirken de özgür davranıyorlar. Eğlence noktası müzisyenlerimiz en güzel şarkıları sizin için çalıp söylüyor. Işıklandırmalarımız da bu eğlenceye ayak uyduran cinsten. Hepsi birbiriyle bütünlük içerisindeyken sahnenin yıldızları başta olmak üzere misafirleri de doyasıya eğleniyor. Eğlence dışında; düğün pastasından misafirlere servis edilecek ikramlara, fotoğraftan video hizmetine kadar pek çok alanda yanınızdayız.


Düğün günü yapabileceklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, İstanbul Ümraniye düğün salonları fiyatları ve hizmetleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz