Villa Polonez
Villa Polonez
Villa Polonez
Villa Polonez
Villa Polonez

Villa Polonez Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İstanbul Villa Polonez vadi manzarası eşliğinde, birbirinden lezzetli yemekleri ve profesyonel ekibiyle çiftlerimizin en büyük yardımcısı. İstanbul’un yoğun temposundan ufak bir kaçamak yapmak isterseniz size yalnızca 35 dakikalık mesafedeyiz. En anlamlı günümde her şey mükemmel olmalı diyorsanız sizin için en doğru adresin Villa Polonez olduğundan kuşkunuz olmasın. Tüm çabamız anılarınıza güzellik katmak için.

Davet Alanları

Düğününüz için açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Orman içindeki açık alanımız 400 kişilik kapasiteye sahipken, cam ve yüksek tavanlı kolonsuz salonumuz 200 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitede. Kokteyllerde 750, yemekli davetlerde 400 kişiye aynı anda servis yapma imkanımız var. Düğün sonrası bir etkinlik planınız bulunuyorsa after party alanımızı sizin için hazırlıyoruz.

Dekorasyon

Villa Polonez kır düğün mekanı size gösterişli aksesuarlarla süslenmiş bir ortam sunuyor. Oturma düzenimizi ahşap masa ve sandalyeler oluşturuyor. Dikdörtgen şeklinde masalarımızı şık cam vazoların içindeki çiçekler ve mini mumluklarla taçlandırıyoruz. Gelin ve damat masasında çok kollu şamdanlarımız bulunuyor. Sahneyi ve gelin yolunu çiçekler ve tüllerle süslüyoruz. Aynı zamanda her masa üzerinde çiçekler arasına yerleştirilmiş zarif ampullerimiz mevcut.

Hizmetler

Villa Polonez bünyesinde bulunan 1 suite, 3 deluxe ve 4 standart odasıyla davetlilerinize konaklama imkanı sağlıyor. Davet alanının %90’ını kapatacak ebattaki 3 büyük şemsiyeyle yağışlı hava koşullarına karşı önlem alıyoruz. 250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz sizi aracınız için güvenli bir yer arama derdinden kurtarıyor. Mekanımız güçlü bir ses ve ışıklandırma alt yapısına sahip.

Yiyecek / İçecek

Davetiniz için 3 menü alternatifimiz var. Balık, kuzu ve bonfile başlıklı menülerimiz. Yemek sıralaması soğuk başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlı olarak yapılıyor. Ana yemeklerimiz ızgara levrek filetosu, ağır ateşte pişmiş kuzu taraklık son olarak dinlendirilmiş ızgara bonfile. Bunların hepsi özel soslar ve sebzeler eşliğinde hazırlanıyor. Düğün pastası veya orman meyveli panna cottayla da tatlı bir kapanış yapıyoruz.

Modern ve zarif bir davet için gerekli ayrıntıların hepsini sizin yerinize düşünüyoruz. Beykoz kır düğün mekanları içinde göz alıcı dizaynımız, yüksek hizmet kalitemiz ve planlı bir işleyişe sahip olmamızla öne çıkıyoruz. Düğün sürecinizin her anını gülümseyerek ve huzurlu geçirmenizi amaçlıyoruz. Kalite ve uygun fiyatlı bir düğün yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz