Violet Balo Davet Beylikdüzü
Violet Balo Davet Beylikdüzü
Violet Balo Davet Beylikdüzü
Violet Balo Davet Beylikdüzü

Violet Balo Davet Beylikdüzü Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz davet sektöründe devleşen bir firma olarak hizmetlerimize her gün bir yenisini daha ekliyoruz. İcra ettiğimiz bu mesleği eksiksiz bir şekilde yapıyor ve bizi tercih eden müşterilerimizi bu tercihlerinden dolayı asla pişman emiyoruz. Violet ailesi olarak İstanbul’un farklı konumlarına yayılmış salonlarımız ve davet alanlarımız mevcut. Bunlardan bir tanesi ise Violet Balo ve Davet Salonu Beylikdüzü şubemizdir. Bugün bu yazıda genel itibari ile bu yazıdan bahsedecek ve size merak edebileceğinizi düşündüğümüz bazı bilgiler vereceğiz.


Salonlarımız bu civardaki rakiplerinden epey ayrılan ve kendine has tarzı ile çok beğenilen bir görünüme sahip. Büyük çabalar sarf ederek emekle oluşturduğumuz bir iç tasarımımız var. Beylikdüzü’nde bulunan salonlarımız 2 tane olup “Salon Romance” ve “Salon Gold” olarak içlerinde ayrılıyorlar. Kalite ve hizmet içeriği farklılıkları mümkün değil elbette ancak küçük nüanslar ile aralarında biraz fark olduğunu söyleyebilir. Örneğin adından da anlaşılacağı üzere Salon Gold, altın sarısı bir dekorasyona sahip. Salon Romance’te ise daha soft renkler tercih ettik. Burası yüksek tavanı ile oldukça ferah bir atmosfere sahip. Yuvarlak ve dikdörtgen masalarımız, şık şamdanlarımız, halı kaplamalarımız ve kusursuz görünümlü düzenlemelerimiz ile salonlarımızın ikisini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


500 ila 750 kişilik kapasitelerimiz ile tüm sevdiklerinizi davet edebileceğiniz bir salon genişliğine sahibiz. Burada yemekli, kokteyl veya yemeksiz olarak düğünler düzenleyebiliyor, her çiftin bütçesine uygun paketler sunabiliyoruz. Yemek ve ikramlardan orkestra ve DJ performansına, mekân süslemesinden fotoğraf ve video çekimine kadar her detay ile özel olarak ilgileneceğimizden şüpheniz olmasın.


Saat gece 12’ye kadar sürebilen bol eğlenceli bir düğün için ise tek yapmanız gereken sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanmak. Unutmayın, Violet Balo Davet Beylikdüzü Büyükçekmece/İstanbul’da sizi bekliyor!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz