Wish More Hotel İstanbul
Wish More Hotel İstanbul
Wish More Hotel İstanbul

Wish More Hotel İstanbul Güvenilir

Üstün Hizmetlerimizle Yanınızdayız

Genel Değerlendirme

Açıklama

Wish More Hotel İstanbul olarak düğün sahipleri ve davetlileri kucaklayan servis anlayışımız, estetiğiyle misafirleri çepeçevre saran ve bu anlamlı günde kendinizi çok özel hissettiren mekânlarımızla, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.


Rahatlık ve lüksün mükemmel uyumunu yansıtan Wish More Hotel İstanbul, gerek açık hava etkinlik alanı gerekse zarif tasarımı ve dekorasyonu ile dikkat çeken salonlarıyla hayatlarının bu en önemli gününü hayallerini süsleyen bir atmosferde gerçekleştirmek isteyen çiftlerin, hem yaz hem de kış düğünleri için öncelikli tercihi konumunda. Otelimizin alışılagelmiş salonların ötesine geçen lüks balo salonu, 538 metrekare genişliği, 6,4 metrelik tavan yüksekliği ve kolonsuz tasarımıyla geniş ve ferah bir mekan alternatifi sunuyor. Düğün menülerimiz ise, Türk ve dünya mutfaklarının gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayan maharetli şeflerimiz tarafından, çiftlerin istekleri doğrultusunda özel olarak hazırlanıyor.


Düğüne eşlik eden geleneksel Kına Gecesi, 2 bin metrekarelik alana kurulu Wish More Fitness & SPA’da gerçekleşen tarihi Gelin Hamamı ritüeli gibi düğüne eşlik eden organizasyonlarla bu özel günü dört dörtlük bir deneyime dönüştürüyoruz.


“Misafir etme tutkusuyla, daima…” vizyonunu taşıyan Wish More Hotel İstanbul olarak, masalları aratmayan, her çiftin hayalini kurduğu düğünleri tasarlamak konusunda tutkuluyuz. Heyecanınıza ortak olmak, incelikli detaylar konusunda sizinle aynı yaklaşımı paylaşmak önceliğimiz… Bu özel yolculuğunuzda sizlere kılavuzluk etmek, sizinle beraber yürümek için sabırsızlanıyoruz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz