Yıldız Düğün Salonu
Yıldız Düğün Salonu
Yıldız Düğün Salonu
Yıldız Düğün Salonu
Yıldız Düğün Salonu

Yıldız Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir? Hizmetleri Nelerdir? 

Yıldız Düğün Salonu, 400 – 600 kişi misafir kapasitesi ile hizmetinize girmiştir. Sadece kapalı alanı mevcut olan Yıldız Düğün Salonu’nda rahatlığınız için her şey ince ince düşünülmüştür. Yemekli ve yemeksiz, hafta içi ve hafta sonu seçimleri ile profesyonel kadromuz size hizmet vermeye hazır durumda. Yıldız Düğün Salonu olarak açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, davet ve resepsiyonlarınız, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve daha bunlar gibi birçok toplu organizasyonlarınızda sizinle birlikte çalışmaya, salonumuz taliptir.

Yıldız Düğün Salonu ile son yılların düğün trendlerini içeren benzersiz bir deneyim sizleri beklemekte. Arzu ettiğiniz takdirde kendi organizasyon firmanızı etkinliğe getirebilirsiniz. Böyle bir anlaşmanız varsa Yıldız Düğün Salonu tam kadrosuyla seçiminizle uyum içerisinde çalışacaktır. Yapacağımız her işlem, sunacağımız her şey, siz ve değerli misafirlerinizin müthiş bir düğün yaşaması için olacaktır. Yıldız Düğün Salonu olarak hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için bizler buradayız. Peki ya siz?

İstanbul gibi bir şehrin ortasında, masalsı bir düğün gecesini dilediğinizce yaşamak için adres belli, Yıldız Düğün Salonu! Bizimle iletişime geçmeden lütfen son kararınızı vermeyin, sonrasında herhangi bir alternatif düşünmeyeceğinizden eminiz bile. Bizler profesyonel hizmetimizle kendimizden her zaman eminiz.


Nerededir? Ulaşım Nasıldır?

Yıldız Düğün Salonu, İstanbul Küçükçekmece’de olup ulaşımı son derece rahat bir lokasyondadır. Navigasyon aracılığıyla şahsi aracı ile salonumuza gelecek konuklarınız için tam adresimiz Atatürk Mahallesi, İkitelli Caddesi, No:149, Küçükçekmece, İstanbul yeterli olacaktır. Florya Sahil Parkı’ndan 73B, 76O ve 89İ numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabilir. Forum İstanbul’dan gelecek olan misafirlerimiz ise Metro – M1A ve KÇ2 numaralı otobüsle bizlere ulaşabilirler. Bahçeşehir’den gelen misafirlerimiz ise 146T, HT20 ve 98İ ile ulaşım sağlamayı seçebilirler.


Hayallerinizi Gerçek Yapabiliriz!

Değerli misafirlerinizle benzersiz bir düğün deneyimini Yıldız Düğün Salonu ile yaşamalısınız. Masal gibi bir düğünde adeta bir prenses gibi gelin yolundan salona doğru yürüdüğünüzü ve tüm misafirlerinizin size hayran hayran baktıklarını hayal ettiğinizi biliyoruz. Belki de şöyle daha doğru” Konukların arasından tıpkı bir prens ve prenses gibi yürüyorsunuz ve harika sisler etrafınızı sarıyor!” kurduğunuz bu hayalden daha güzel bir geceyi sizler için gerçek kılabiliriz! Sizlere bu hissi yaşatmak ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için sizi bize bekliyoruz. İşte bu hayal gibi geceyi planlamak ve bu masalı gerçek yapabilmek için Yıldız Düğün Salonu’na mutlaka uğramalısınız!

Yıldız Düğün Salonu’nun sunduğu bu eşsiz deneyimden kendinizi mahrum bırakmayın ve Yıldız Düğün Salonu’nu ziyaret etmeden kararınızı vermeyin.

 

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz